Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mindig kitudta...

Terhes lehetek? Mindig kitudtam tapintani alacsonyan volt a meh és nyitott puha, menszi elott. Most 1nap késésnél tegnap este néztem nem értem el. Olyan mintha eltűnt volna.

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehet tudni... nekem terhesen és nem terhesen is hol lent, hol fent volt. Direkt meglestem mikor pozit teszteltem. Hát lent volt... Mivel késik nyugodtan tesztelj. A lényeg, hogy méhszáj alapján nem lehet tudni. Az nem mutatja 100%-ra...
2019. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Méhszáj helyzete nem jelent semmit.

Nekem mensi reggelén fent volt, kőkemény zárt. Délbe megjött.

Felesleges figyelni.

Mikor babás lettem, középen volt, és puha

2019. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha jót akarsz ne nagyon tapogass ott semmit. Felsértheted, befertőzheted, ráadásul ha beágyazódott esetleg akkor a babának is kárt tehetsz. Csinálj tesztet ha késik.
2019. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor pontozz le és tapogasd. Nem én fogok elvetélni...
2019. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem, hogy a kérdező pontozza le a válaszokat. Az tény, hogy nem egészséges betapizni, de egy férfi farka szex közben durvábban ingerli a méhszájat, mivel mélyebbre hatol mint az ujjad. És az sem steril. Kézmosás mellett, esetleg gumikesztyűvel mint a nőgyógyász egy finom érintés nem sért meg semmit. Nem kell ettől úgy írtózni, nem nyúl be a méhébe :D
2019. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Tény, hogy nem egészséges oda nyúlkálni, felsértheti, meg csomó fertőzés elkaphat, de hogy egy éppen beágyazódott petesejtben kárt tegyen. Ez wtf? Nyisd ki egy kicsit a biológiakönyvet, ugyanis a petesejt a méh falába ágyazódik be, ha te a méhedig fel tudsz nyúlni, akkor én megtapsollak...
2019. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Megint a nyúlkálós. Undorító.


Tesztelj. Ne tapogass.

2019. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött😥
2019. okt. 25. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta gyereket szültetek?
nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!