Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Október 5 volt Mensi utoljára,ahogy elmúlt 2 naponta próbálkoztunk a párommal. Kb 1 hete volt egy erős görcs a méhembe, azota krémes fehér folyás, mellfeszülés, mellbimbó viszketés, derékfájás, picit görcsölget a hasam, szédülés fáradékonyság, hangulatvaltozás. 23 reggel teszteltem egy pozitívat, azota csináltam többet is és negatív. Vajon miért lehet ez? A kövi nem várt Mensi november 1. Lehet még baba? Köszönöm a segítséget.
2019. okt. 25. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A terhesség kezdeti feltételei az elmaradt menzesz és a hcg a vizeletben/vérben.
2019. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mitől van hogy 1 pozitív lett a többi nem?
2019. okt. 25. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért tesztelsz a vérzés előtt? Azért falsak az eredmények... Várd meg amíg kimarad.
2019. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon várjuk, most délután is teszteltem az is pozitív
2019. okt. 25. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
általában a elmaradt menstruáció első napján lesz halvány pozitív a teszt. November 1-ig még 7 nap van..
2019. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2019. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom hogy kell képet feltolteni.


Iszonyatosan fáj a derekam,picit görcsölget a hasam alja, a mellemen jobban kijon az ér, sötétebb a mellbimbóm, néha oklendezek. Szerintetek jó eséllyel baba?

2019. okt. 26. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!