Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 napja görcsöl a hasam...

Ha 2 napja görcsöl a hasam meg fáj a derekam, de csak barnázok akkor megfog jönni vagy lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Azért nem tudom, hogy most melyik,mert szerintem ebben a hónapban nekem két ovum volt. Ami nem volt még. Olvastam, hogy elvileg ilyenkor a második ovutól kell számolni. Mert az első ovu alapján tegnap kellett volna megjönnie (ahogy mindig szokott) a második alapján meg majd csak hétfőn. De most görcsölök kicsit nem vészesen és kis barnázásom van tegnap óta. Volt már valakinek ilyen? Segítenétek légyszi, hogy mire gondoljak? (Babával lassan már egy éve próbálkozunk.)

#menstruáció #görcs #pecsételés #barnázás ovuláció
2019. okt. 25. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
annyira gusztustalan, ahogy fogalmazol, felfordul az ember gyomra! Ki a sza..rt érdekel, hogy mi folyik ki belőled?? Menjél aztán csevegj a nőgyógyászoddal, de ide ne írogassál, mert sugárban hányok! Barnázgassál! Eszem megáll!
2019. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsonek, teherbeeses kategoriaban ez azert elegge megszokott. Ha ilyentol sugarban hanysz, miert bongeszel itt?

Kerdezo, a barna szin verre utal, szerintem meg fog jonni. Sajnalom.

2019. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy meg fog jönni.
2019. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. és a 3. válaszolónak akkor erre koncentrálok. További szép napot nektek! Az elsőt meg válaszra sem méltatom.
2019. okt. 25. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás hormonzavarra utal jobban, nem terhességre.

Első meg egy gyengegyomrú paraszt.

2019. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Hogy volt két ovud??? Magyarázd már el!!!
2019. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első bolond. Minek jársz ilyen kategóriákba?

Mondjuk a két ovulációs dolgot sem értem. Viszont a barna az vér, tehát megjött.

2019. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a Billings-módszert (eddig mindig bejött a megfigyelés) és az alapján volt szerintem két ovum. Rendesen volt az első, utána meg megint rá egy hétre. Nem is hittem el én sem és beírtam a google-be, hogy létezik e olyan,hogy egy ciklus alatt két ovuláció és láttam, hogy van másnak is ilyen.Persze az is benne lehet hogy tévedtem. De tényleg eddig mindig bejött, hogy tudtam mikor van ovum és pont 14 napra rá megjött.
2019. okt. 26. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!