Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik a menstruációm,...

9 napja késik a menstruációm, valakiről kiderült így, hogy terhes?

Figyelt kérdés

A menstruációm 28 napos, Az első és a harmadik napon csináltam tesztet, negatív. Azóta nem. Talán holnap csinálok egyet , de nem szeretnék csalódni.


Tünetek ugyanazok mint menstruáció előtt:

Fehér folyás

Puffadás

Pattanások, mondjuk ez már elmúlt a 9 nap alatt

Alhasi fájdalom és görcsök

Mellfeszülés


Január óta próbálkozunk a babával, áprilisban volt egy missed ab-om.


Nem vagyok rágörcsölve , nem is idegeskedek rajta. Stresszes sem vagyok, megfázva és felfázva sem voltam, gyógyszert nem szedtem.


Azt gondolom,hogy a két hetes késést követően megyek orvoshoz, ha addig nem jön meg, és a teszt továbbra is negatív lesz.


Valaki járt már így esetleg?



2019. okt. 25. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem a menzeszed 28 napos hanem a ciklusod.

Ha negatív a teszt nem vagy terhes mert nincs benned a terheshormon.

Más oka van hogy késik.

A tüneteid nem feltétlen terhestünetek.

2019. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Uh tényleg, elírtam. Elég fáradt vagyok már. Köszi a választ. Én is azt gondolom,hogy nem vagyok terhes. 😔
2019. okt. 25. 16:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy tesztet megér. Előfordulhat, hogy később fogant, ezért volt a 3. napon még negatív. Aztán ha még most is negatív, akkor tuti nem vagy terhes.
2019. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl az esedékes menstruaciot követő 4. napon lett először pozitív a teszt.

Tesztelj egyet!

2019. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, holnap reggel csinálok egy tesztet. Csak x-epil van itthon, de gondolom jó lesz az is . 😀

Ha negatív akkor marad a várakozás és az újabb hónap- új esély lehetősége.

Megírom reggel mi lett az eredmény.

2019. okt. 25. 17:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az x-epil jó. Ne találgass, azzal nem leszel előrébb. Tesztelj.
2019. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!


Hol láttál olyat ,hogy találgattam? Már az első válaszoló is fura volt, szerintem rosszul értelmezett valamit, de én aztán tényleg nem ringattam magam semmilyen hitbe. Inkább gondoltam,hogy most nem sikerült a baba és más miatt késik, mint az ellenkezőjét. A tüneteimre is azt írtam,hogy ugyanazok mint menstruáció előtt. Semmilyen találgatás nem volt szerintem részemről. De kérlek írd meg, mire gondoltál, tényleg érdekel.


A reggeli teszt negatív lett, így már nem csinálok többet. Megvárom a két vagy három hetes késést, aztán irány a doki. De remélem nem kell addig várnom, és hamarabb megjön, mert akkor legalább kezdhetem újra .


Köszi a válaszokat! 😊

2019. okt. 26. 09:45
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Az “utolsó” válaszoló vagyok. Lehet rosszul fogalmaztam, csak annyit értettem “találgatás” alatt, hogy amíg nem tesztelünk, addig ugye nem lehetünk biztosak semmiben. Nem mondtam, hogy bármilyen hitbe is ringattad volna magad, de azért mindenkiben van egy kis feszültség ilyenkor, hogy jaj most akkor van baba vagy nincs. Ezért jobb mielőbb tesztelni. Lehet rosszul fogalmaztam😁 Legközelebb biztos pozi lesz, ne aggódj
2019. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen, hogy leírtad.

Bízom benne. 😊

2019. okt. 26. 11:05
 10/12 anonim válasza:
na hogy alakult?
2019. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!