Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés ellenére megmaradhatott...

Vérzés ellenére megmaradhatott a baba? Volt aki vérzett mégis babája lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mindig 30 napos ciklusom szokott lenni. Mult hónapban kimaradt, csináltam tesztet és halvány de egyértelmű csík lett rajta.

Nem is teszteltem tovább, nem idegesítettem magam, hisz egy éve próbálkozunk igy ennek a tesztnek is örültünk. A gond ott kezdődött, hogy a 38. ciklusnapon megjött.

Ami fura volt, a szokásos 7-8 nap helyett 2 nap erős vérzés és egy nap barnázás után elmúlt. Mindig darabos szokott lenni, most nem volt az..

Létezik, hogy megmaradt volna a baba? Valaki volt már igy?



2019. okt. 26. 13:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Bocsi, az kimaradt:

Gyakran járok pisilni, éjszaka is akár többször is, ez eddig nem volt jellemző rám, éjszaka soha nem kellett kimennem, valamint reggelente émelygek is minimálisan, de hamar elmulik

2019. okt. 26. 13:05
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez nekem kémiai terhességnem tűnik. A vérzés után 1 héttel kb. tesztelj újat. Ha nem erősödött, vagy eltűnt a második csík, akkor biztos, hogy az volt.
2019. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hétfőn csinálok egyet. A vérzés multhet csütörtök-szombatig volt :/
2019. okt. 26. 13:06
 4/22 A kérdező kommentje:

Tüszös mandula gyulladásom volt és a bölcsesség fogam is nött, az is begyulladt és antibiotikumot szedtem. Lehet amiatt nem maradt meg?

Vagy ha esetleg megmaradt (nem sok esélyt adok neki) akkor mitől vérezhettem?


Amugy 8.dpo volt egy fél körömnyi vérfolt a bugyimon, azt sem tudtam hova tenni..

Mi történik velem???? 😌😕😭😭

2019. okt. 26. 14:18
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kémiai terhesség volt, ami a vérzéssel lezárult, a hormonok pedig nem tisztultak még ki. Egy új teszt biztosabbat mutat és ha a tünetek is szűnnek, akkor lesz egyértelmű.
2019. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha van egy pozitív teszted és utána elkezdesz vérezni, akkor miért nincs annyi eszed, hogy bemenj a kórházba?
2019. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egy hete véreztél. És még kérdezni us csak most jut eszedbe?
2019. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Halvány volt a teszt.. ugy voltam vele, ha erösebb lenne, akkor bementem volna.. igen. Most jut eszembe kérdezni, mert ma láttam, van akinek megmaradt a baba vérzés ellenére, így bennem is felmerült, mivan ha..
2019. okt. 26. 16:53
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Kórházba kellett volna menned megnézetni. Ha erős a vérzés, valszeg nem vagy már terhes
2019. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elöntött, olyan görcsökkel, nem is mentem dolgozni. Rázott a hideg és meg se tudtam mozdulni.. :(
2019. okt. 26. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!