Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pontosan tudom a beagyazoda...

Ha pontosan tudom a beagyazodas időpontját, akkor azt az orvosnak hogyan mondjam?

Figyelt kérdés
Azért, mert óvszerrel védekeztünk, ellenőriztuk, nem szakadt ki. Egyszer voltunk együtt 3 hete védekezés nélkül, pozitiv a teszt. Ezt így hogy mondjam az orvosnak? Mert akkor nem menzitől számit a terhesség nem?
2019. okt. 28. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Mondhatod neki, hogy egyszeri alkalommal volt aktus abban a hónapban. Ennyi.
2019. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindig az utolsó menstruáció számít. Fogalmad sincs a beagyazódásról így se. Csak azt tudod mikor szexeltetek. De hogy mikor fogant? Talán aznap, talán két nappal később. Kutyát macskát sem érdekli. Az utolsó menstruáció a lényeg.
2019. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Én is tudom pontosan mikor volt a fogantatás, de a doki akkor is az utolsó menstruációtól számolja. Így 5nappal mindig kisebbnek számít a babám.
2019. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 khniki ***** válasza:
76%
Fölösleges ezzel foglalkoznod. Én is tudtam (ovu teszt+hőmérő), de mivel a 12. heti ultrahangon nagyobb volt, azt vették figyelembe. Az én számításom szerint szeptember 20 körül kellett volna születnie, menzesz szerint 17, uh szerint 15. 11-én bújt ki. Szóval semmi jelentősége.
2019. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
A dokit nem fogja érdekelni mikor szexeltél. Az utolsó menstruáció első napját nézi. Egy terhesség 38 hetes ha azt nézzük mikortól ágyazódik be. De mivel sosem tudni pontosan,így nézik az előbb leírtakat és így lesz 40 hete a terhesség ami alapján szépen belövik a születés napját. Majd az uh-k alkalmával ez változhat a méretek alapján.
2019. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
A beágyazódást az ég világon senki nem tudja, hogy mikor nem védekeztél meg senkit nem érdekel
2019. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!