Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Szeptember 13 volt utoljára menszeszem, okt.7-12 között vettem észre valami barnazast utána kicsit ver is volt, azt olvastam ez beagyazodas jele, volt mar hogy 27 diken jött meg de teszteltem 2 negativat lehet ez meg baba vagy valami más?

okt. 28. 15:07  Privát üzenet  

A válaszok
Okt 7-12 között nem lehet, hogy menstruáltál?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 28. 15:39 Privát üzenet

Tehát jól értem, hogy 27-én megjött?

Ha megjött, akkor nem vagy terhes.

Ha nem jól értem, akkor pontosítanál?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 28. 15:39 Privát üzenet
Ja, előző vagyok, értem, már, tehát azt mondod, volt már olyan, hogy a 27. napon jött meg. Igen, szerintem is menstruálhattál okt 7-12 között.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 28. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hello, igen nem jol fogalmaztam , de azt akartam mondani hogy, volt mar hogy, akkor de még mindig semmi , és a 7-12 között azt barnázásnak hittem de menstruacios vérzés mem észleltem

# 4/4Időpont okt. 28. 15:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Késői halvaszülés (39. hét, császárral) után mik a kilátások? Ismertek ilyen valós eseteket? Hogy alakult utána? Mikor lett kövi baba? Hüvelyi szülés lehetséges utána? Mikor?
Ha a baba folyton görcsöl már a szopizás alatt is utána fél órával pedig még jobban, szenved mert nem jön ki a kaki, a szélcsővel pedig szabályosan folyik, nyálkás és zöld színű...
Van még itt olyan anyuka akinek az anyatejes babája 5 hónaposan 9kg volt? Hogy alakult utána a baba súlya?
Van aki esemény utáni tabletta után lett terhes? Utána! Tehát 1-2 hónapra rá. Egészséges lett a baba ha megtartottad?
Van itt valaki, akinek 100 körüli volt a TSH-ja? (Hashimoto) Mennyi idő amíg sikerült beallitani? Utána konnyen jött a baba?
Herevisszér műtét utána mikor sikerült a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!