Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön össze a baba. Mit...

Nem jön össze a baba. Mit rontunk el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fél éve rajta agyunk a babaprojekten de sajnos nem sikerül. Lehet nagyon rágörcsöltem. Október 1 ején jött meg utoljára. 28 napos ciklusaim vannak. Ma kellene megjönnie. Viszont a menstruációs tüneteim megvannak lassan 2 hete. Facelle teszttel teszteltem negatív lett sajnos. Reménykedtek még szerintetek? Valaki biztató kedves leendő anyukák? Nagyon várjuk a picurt.. :)
2019. okt. 29. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Fél év nem a világ vége.
2019. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, mensi időpont előtt negatív volt a teszt, aztán amikor egy hete késett már pozitívat teszteltem, de nagyon halványan.

Nekem azt mondta a dokim hogy alacsonyabb volt a hcg szintem a normálisnál, de azóta minden oké.

Sok sikert, szurkolok!! :)

2019. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Menjetek el pihenni hosszu hétvégere es ne ezen gorcsolj, mert akkor nem is fog osszejonni.
2019. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Hagyjuk már ezt a rágörcsölés témát. Az esetek 99%-ában semmi köze ehhez a terhességnek. Ilyen az élet, majd jön valamikor.
2019. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél év még valóban nem olyan sok idő. És nem kell rá görcsölni, annál rosszabb. Ha egy év után sem jön össze, akkor érdemes kivizsgáltatni magatokat.
2019. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, attól függ, mit jelent a rágörcsölés. Mert ha csak annyi, hogy nagyon figyelsz, hogy mikor ovulálsz, és akkor együtt vagytok, és utána is figyelgeted magad lázasan, akkor ja, hát majd csak jön, ezzel nem tudsz ellene tenni. De hogyha a rágörcsölés azt jelenti, hogy össze-vissza mindenfélét beszedsz meg teákat iszol, akkor az tényleg ellene hathat. Az én példám ilyen, az elején őrületes lelkesedésemben olvastam mindent össze-vissza, és írtak a cickafark-palástfű tea kombóról, na, gondoltam, teával csak nem rondítok bele semmibe. Aha, sikerült két peteérés nélküli rövid ciklust csinálnom magamnak ezzel a hülyeséggel, és utána sem volt minden rendben. Hónapokba került, mire visszaállt. Szóval egy kis femibion vagy ilyesmi, és hajra, de az én tanácsom a cuccok szedésének az alapos átgondolása.
2019. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

pedig valami köze biztos van annak ha valaki "rágörcsöl" nagyon arra hogy teherbeessen,mert nagyon sok példa van rá hogy a szülők örökbefogadtak egy babát,aztán 1 éven belül spontán teherbeesett az anyuka.


a barátnőm több lombik után lett nagynehezen terhes ikrekkel. majd nagyon meglepődött mikor rá másfėlėvre kiderült hogy babát vár..

2019. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9 hónapig probálkoztunk, mire most 1 hete pozit teszteltem :) annyi mindent probáltám én is...ovu teszt, barátcserje, inofolic stb...semmi nem vált be. Aztán ebben a hónapban nem görcsöltem, eldogadtam hogy ennyi, majd jön ha akar. Aztán egyszer a nemvárt elött 1 héttel annyira benyilalt a petefészkem, hogy alig birtam felállni. Gondoltam hátha ez valami más, majd következö héten nemvárt elött 3 nappal délutáni pisiből halvány pozit teszteltem! 2 hét múlva megyek dokihoz. Szerintem is nem szabad görcsölni és folyton a jeleket keresni. Sok sikert!
2019. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont fél évig peóbálkoztunk mi is , nekem meggyőződésem volt , hogy nálam tuti nincs valami rendben ( hogy miért nem tudom ) és nehezen fog összejönni. 1 hónapig szedtem a barátcserjét , figyeltem mindent , olvasgattam szóval ahogy sokan írják igen rágörcsöltem..elkezdtem ovu tesztet használni mert kíváncsi voltam , hogy egyáltalán jókor vagyunk e együtt a naptár szerint. Az ovu teszttel kiderült, hogy a naptárhoz képest 3 nappal később van peteérésem. Az elmúlt egy év legsztresszeseb hónapja volt , megse fordult a fejemben , hogy annak ellenére , hogy tuti jókor voltunk együtt összejöhet..ez is frusztrált, hogy megint elmegy egy hónap..és láss csodát pozitívat teszteltem. Szerintem hülyeség ez a ne görcsölj rá dolog..nem ezen múlik..élő példa vagyok. Próbáld ki az ovu tesztet , lehet nektek is csak ennyin múlik, mert a szervezeted működhet teljesen máshogy nem úgy ahogy a nagykönyvben megvan írva.
2019. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nagyon köszönöm a biztató szavakat.Aranyosak vagytok. Amíg nem jön meg reménykedem. Már nem tesztelek mert fogyok le a sok izgulástól. A rágörcsölés alatt azt értem hogy nagyon várjuk a babát. :( minden szuszt észreveszek magamon. Aztán lehet ma megjön. Babásoknak gratulálok.
2019. okt. 30. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!