Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikkal kapcsolatos kérdés....

Lombikkal kapcsolatos kérdés. Kinek hogy volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemmel most készülünk lombikra, és érdekelne egy pár dolog. Ki hol csináltatta? Kinek hányadik sikerült? Mennyi telt el az első konzultáció és az első beültetés között? Hány napos embriókat kaptatok vissza, és mennyit? Meg úgy generálisan is érdekel, hogy kinek melyik rész volt rossz/kellemetlen/fájdalmas? Nagyra értékelném a friss élménybeszámolókat. Köszönöm! 😊

2019. okt. 29. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi tapolcára járunk. 1 volt augusztusban,sikerült csak sajnos elment a baba, fagyasztott embriók nem keltek fel. Ha OEP es lombikra mentek sajnos mindenhol nagyon hosszú fél - 1 év a várólista. (rengeteg) :( a szuri rész nekem nem volt rossz, első 3at anyukám adta be utána mar magam😊😊 nekem a leszívás után fájt a hasam szerintem mindenkinek, hisz ez természetes ahogy leszivja az orvos az érett petéket. Utána kicsit verezgetettem is de minimálisat csak. A beültetés egyáltalán nem fájt. Ha szeretnél irj privátban mi most kezdjük újra 😊😊😊
2019. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet a privát, másodikat kezdjük, első sikerült, de mi is elvesztettük. Szeged, Kaáli Intézet.
2019. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Forgács Intézetbe járunk a XX. kerületbe. Első konzultációra kb 2-3 hét várakozással lehet számolni, tehát nincs nagy várólista. Indulásotok attól függ, hogy a kötelező vizsgálatok megvannak-e, vagy ha nincsenek, akkor mennyi idő alatt tudjátok megcsináltatni. Ha megvan minden, akkor az azt követő ciklussal indulhat is az első a stimuláció. Mi idén februárban konzultáltunk, utána vizsgálatok és márciusban volt az első stimulációnk. 7 petesejtet szívtak le, abból 4 termékenyult meg és kettőt ültettek vissza. Sajnos az nem sikerült, de a másik két embrióból az egyik elment az 5. napig, így lefagyasztották. Utána nyáron is mehettem volna érte, hogy beultessék, de lelkileg kellett nekem az az idő, hogy blokkokat oldjak, igy október elején mentünk vissza érte és hormonom nélküli spontán ciklusban tették vissza. Most is itt dobog a kis szíve a pocakomban (7+2):) Még 12. hétig izgulunk, de egyelőre erősnek tűnik. Szóval összessegeben a 2. lombik sikerült. Az intezet nagyon családias hangulatú, a 3 doki mindegyike odafigyel a reszletekre (a tumultus ellenére is, mert az van - de mindenhol!), a facebook csoportban is szuper embereket ismertem meg. Én szívből ajánlom tehát!
2019. nov. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült! Mi február elején kezdjük a stimut, nálam minden okés. Debrecenben voltunk, nagyon kedves és segítőkész mindenki. Már alig várjuk a férjemmel, tök jó, hogy végre van egy irányvonal, nem a levegőben lógunk, van mit várni jövő év elején. 🙂
2019. nov. 18. 21:15
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia! 3. válaszoló vagyok. Minden intézetnek van saját fb csoportja, a miénk (Forgácsos) nagyon segítőkész csapat. De van még egy, ahol nagyon jó és támogató a közösség: Lombikosok 30 felett. Ezekben a csoportokban nem csak pozitív dolgokról lehet olvasni, hanem inkább a napról napra megélt küzdelmekről. Nem egy könnyű terület, de sokat lehet tanulni. Ha gondolod, csatlakozz nyugodtan :) Drukkolok februárra! :)
2019. nov. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! 😚
2019. nov. 19. 08:36
 7/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy alakultak a dolgok? 🙂
2020. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi az érdeklődést, most láttam csak, hogy azóta volt még válasz.


Sajnos még nem kezdtünk bele, mert előbb ki kellett vizsgálni a pajzsmirigyeinket, nekem IR vizsgálat is volt. Azóta pedig nem jutottunk vissza, most gondolkodom, hogy érdemes-e őket hívni a mostani helyzetben. Eddig nem is próbálkoztam, mert gondoltam, hogy úgyis elhajtanak... De most dolgozik a kisördög, hogy hátha.

2020. márc. 18. 19:28
 9/20 anonim ***** válasza:
Sote 2-n a barátnőméknek holnap kezdődtek volna a vizsgálatok, sajnos kedden hívták őket, hogy nem indítanak sem vizsgálatokat, sem stimukat :( úgyhogy várni kell a válsághelyzet utánig... Kitartás!
2020. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az én ismerőseimet is sorra felhívták. 😔 Nagyon sajnálom, tartsatok ki, reménykedjünk, hogy nem tart túl sokáig ez a borzalmas helyzet! 🙏
2020. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!