Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés vagy...

Beágyazódási vérzés vagy komolyabb probléma?!

Figyelt kérdés
31. napos ciklusaim vannak, szinte percre pontosak.Kiszámolva október 20-án volt peteérésem.Szeretnénk kisbabát a párommal.Tegnap és a mai nap folyamán azt vettem észre, hogy székletürítés után nagyon kevés rózsaszín folyás távozik a hüvelyemből. Ettöl eltekintve semmi sem látszódik sem a wc papíron sem pedig a fehérneműmön.Lehet ez a beágyazódási vérzés,vagy keressem fel a nőgyógyászomat? Most vasárnap kellene,hogy megjöjjön. A válaszokat előre is köszönöm!
2019. okt. 29. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Nincsen beágyazódási vérzés. Ez csak mese. Ha előfordul még1szer, akkor menj dokihoz.
2019. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Igen, a zigóta köztudottan szarás közben tapad meg.


Várd meg, késik-e, utána tesztelj. Nem atomfizika. Orvoshoz rohangálni sem kell minden csepp vérrel.

2019. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Na akkor leírom én is:

A beágyazódási vérzés mint olyan, nem létezik. Valaki kitalálta, a sok birka meg követi, de ettől még nem az... Inkább menj orvoshoz vele.

2019. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Én pontosan így jártam,mint te. Nem várt előtt 5 nappal kevés friss vér jött belőlem. El is könyveltem magamban,hogy sikertelen hónap. Aztán másnap megint ugyanaz történt,a következő 2 napban pedig enyhe barnázás volt. Utána 2 napig semmi a nem vártig és teszteltem egy erős pozitívat.

Szóval nem tudom mi volt ez a vérzés,de az ovu után a 8.naptól indult és tartott 4 napig ez a vérzés.

Kívánom,hogy pozitívat tesztelj!

2019. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!