Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha UH-n látszik a domináns...

Ha UH-n látszik a domináns tüsző (nem mérték le), onnantól mennyi időn belül reped (het) meg?

Figyelt kérdés
Nem direkt peteérés-követés céljából mentem UH-ra, de épp látta az orvos, hogy van egy szép, érésben lévő tüszőm. Nem mérte le, csak annyi látszott, hogy a többinél 3-4x nagyobb. Lehet tudni/sejteni, hogy mikor van ehhez képest peteérés, vagy a többi tüsző mérete (és az azokhoz viszonyított nagyság) nem mérvadó, és különben is mindenkinél máshogy működik a dolog?

2019. okt. 31. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontos méret nélkül nem lehet tudni. 20-24 mm-es tüszőméret, ami repedni szokott. De már 10-12 mm-nél is látszik, hogy az a dominánsabb. Segíthet még, hogy hányadik ciklusnapon vagy.
2019. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A 10. ciklusnapon nézett, általában 27-29 naposak a ciklusaim, de épp vetélés után vagyok, így nem tudom, ez mennyire borította fel a hormonháztartásom.
2019. okt. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!