Lehet beágyazodás?

Figyelt kérdés
6dpon vagyok mai napon szurkált a hasamalja feszült, tompafájdalom több min 1 hét van nem vártig hüvelyszáraság is társul mellé pedig mindig sok folyásom szokot lenni. Kinél volt hasonló és baba volt? Rossz komentek kiméljenek köszönöm szépen
2019. nov. 3. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

A beágyazódást nem lehet érezni. Nincsenek tünetei, nem barnáznak a nők ez idő alatt, még akkor sem, ha valaki váltig állította.

Lehet,hogy terhes vagy,de lehet,hogy nem. Majd ha késik,akkor kiderül.

2019. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm sokat olvastam itt hogy akkár barnázás de akkor nem anyi véleményt lehet olvasni hogy teljesen bele kavarodik az ember köszönöm szépen a válaszod :)
2019. nov. 3. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon babát akar / vagy nagyon nem akar hajlamos mindenféle alhasi dolgot elkönyvelni terhességnek. Még nagyon nagyon korai a 6.dpon ilyenre gondolnod. Ha késik a menzesz tesztelj addig legyél türelmes.
2019. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bármihez is korai még.
2019. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. nov. 3. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1/5 ne beszélj hülyeségeket. Én lombikozom, most volt transzferem, 2 embriót kaptam vissza, ET+10 napos vagyok, + lett a tesztem. ET +5 nap körül volt beágyazódásom kb. két napig barnáztam,sőt vérezgettem, +ekéggé szúrt, húzott, fájdogált a hasam. És elmondanám hogy ez teljesen normális, el mo dják a Kaáliban is beültetés után, hog lehet ilyesmi és nem kell megilyedni.Ráadásul mi Aspirin Protectet kapunk amit nem. várt mensi előtt 2 nappal abba kell hagyni mert higitja a vért és így a pecsételés is bővebb lehet. Minden 3. nőnek van beágyazódási vérzése, és ez azért van mert az embrió befúrja magát a méhnyálkahártyába, mint forró vasgolyó a viaszba, a méhfal telis tele van hajszálerekkel, ezekhez csatlakozik az embrió míg ki nem alakul a méhlepény,és ez megtapadáskor vérezgethet.Ez egy jó jel és ennek örülünk, ha mensi előtt pár nappal ilyet tapasztalunk. És a hasszurkálás, fájdogálás, furcsa húzó, feszülő fájdalom is ennek lehet a jele. Van aki a menses idején vérezget kicsit, ez nem rendes menzesz, csak a mensihez közel történt időben a beágyazódás, mikor a mnyh már kicsitmegkezdte a leválását, akkor egy kisebb gyenge vérzés előfordulhat. Következő hónapokban is van aki vérezget az időtájt mikor mensinek kéne lenni, erre azt mondják az orvosok hogy emlékezik még a test, hormonok. Szóval kérdező, ne foglalkozz az első hozzászólóval, és ha babaprojekt van, akkor örülj neki hogy érzed ezeket, mert lehet beagyazódás, igen. Majd írd meg mi lett végül. Amúgy nekem az előző terhességemnél is ugyanez volt 😉
2019. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm hogy megosztottad ezt velem gratulálok neked:) hát ma munka kőzbe is egy folytába nyilalgat a jobb petefészkem meg hüvelybe nyilal meg feszül a méhem bizok benne de nem élem magam bele :) köszönöm mégegyszer aranyos vagy
2019. nov. 4. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Én mondjuk a vérezgetés miatt pihenőre vagyok ítélve, elég rosszul viselem heti 4 edzés után a semmittevést, de ha minden rendben lesz, akkor megyek lightosan sportolni, addig max. séta. Addig is drukkolok neked 🤞
2019. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon kedves vagy bizom.benne hogy sikerül de ha még se akkor se keseredem el új hónap új esély. neked joegészséget meg a pocaklakónak is :)
2019. nov. 4. 18:09
 10/12 A kérdező kommentje:

Krdves 17:57es 3 nap van a nem vártig eddig semmi jele a mensinek hőm ma reggel 36.8 megy fel reménykedem.

Te hogy vagy remélem. Minden rendben:)

2019. nov. 8. 05:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!