Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtartanátok a babát?

Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

Van egy 20 hónapos kisfiunk, szerettünk volna 3 éves korában, vagy később második gyereket is.

Erre most lettem terhes.

Szedek fogamzásgátlót, de hasmenesem volt pár napig.

Első este amikor a hasmenés elkezdodott, együtt voltunk, nem védekeztünk másképp. Úgy gondolom, akkor fogant meg, mert utána már együtt sem voltunk,csak miután jobban lettem.


Viszont szezonális nyári vállalkozásunk van. Nagyon nehéz lenne 2 gyerekkel egyedül és terhesen nyáron egy naggyal.

Párom annyira ezt nem érzi át, sokat segít de mégse olyan.


90%,hogy nem vetetem el.

De jól jönne pár ötlet. Vagy pár cikk, webold, hogy olvassak arról amiről jó tudni (testverfeltekenyseg stb)


Jövő szeptemberben akkor mehet oviba kisfiam, ha szobatiszta és megtudja értetni magát. :/ szóval ez se biztos, h szoba jön.. De csak azért nem szeretném elvetetni, mert 1 évvel előbb jött..


Mit tennétek?


2019. nov. 3. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Biztos megtartanám! 2 gyerekünk van 11hó korkülönbséggel. Már ovisok, olyan jól elvannak együtt, imádják egymást.
2019. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg hülyeség lenne elvetetni azért mert 1 évvel előbb jött. Én biztos megtartanám!
2019. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Még mindig napi 30 abortusz azért van mert nincs meg a, az anyagi biztonság a gyerek neveléséhez.

El lehet ítélni, de ezek tények.

2019. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ha amúgy tervben volt, csak előbb jött, én mindenképp megtartanám. Ha egy évvel később kezdtek próbálkozni, akkor sem biztos, hogy akkor jön össze, amikorra te kiszámolod, hogy jó lenne, szóval ez lutri.

A kis korkülönbségnek is megvannak a maga előnyei. :)

2019. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Kedves Kérdező! :) Én a helyedben megtartanám. Vedd úgy, hogy korábban teljesült a vágyatok. :)
2019. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tartsd meg. Igazábol, jövőre is ez a munkahelyed lesz, tehát sokat nem fog változni a dolog, csak annyit ,hogy max majd a nagyobbik az egész nyarat oviba tölti mert 2 gyerekkel akkor is ugyan olyan nehézkés lesz. Teljesen mindegy az az 1 év. Örülj inkább kicsit. Más éveket vár a második babára.
2019. nov. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez jó. A testvérféltékemységről egyet kell tudni, vagy van, vagy nincs. Ha erre alapozva mennél abortuszra, hát te se vagy ép.
2019. nov. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem ép a kérdező az biztos, már csak azért sem mert egy rakás idegennel tárgyalja ki a gyakorin, hogy megtartsa-e a kölkét... 90%, hogy megtartja... Ja
2019. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Fel sem merülne ez a kérdés, hiszen akartatok gyereket még. Nem 2 hónapos a gyereked, hanem mindjárt 2 éves. Azért nem olyan kis korkülönbség hogy agyalni kelljen az abortuszon.

Ennek a gyereknek mindössze annyi a "bűne" hogy néhány hónappal hamarabb fogant. Nem is értem, hogy merült fel a nem megtartása egyáltalán.

2019. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nem is terhes
2019. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!