Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt? Ma vagy...

Ovulációs teszt? Ma vagy holnap esedékes a peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ebben a hónapban megpróbáltam biztosra menni,5 napig csináltam ovu teszteket. Az elsőt október 30-án az utolsót november harmadikán. Csatolom a képet amin látni fogjátok,időrendi sorrendben vannak. Szerintetek melyik nap fog bekövetkezni a peteérés?



[link]


2019. nov. 4. 06:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó előtti pozitív, a mai már negatív. Ma van tüszőrepedés. Hajrá! :)
2019. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 😊 Remélem mostmár sikerülni fog 🙏🙏
2019. nov. 4. 07:31
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is a mára szavazok. Drukkolok 😊
2019. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2019. nov. 4. 08:09
 5/21 anonim ***** válasza:

én is most a hónapban csináltam először ovu tesztet, tegnap erős pozi teszt, este olyan alhasi fájdalmaim voltak, hogy azt hittem kiszakad a petefészkem, mára elmúlt, de tegnap nem tudtunk együtt lenni, szombat este voltunk, remélem nem maradtunk le semmiről, ha csak ma leszünk együtt.

Drukkolok neked, ha összejön mindkettőnknek, együtt szülünk :-DDD

2019. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is elvileg tegnap volt ovulációm, naptár szerint is és a folyás állagából ítélve. :D Pénteken és tegnap együtt voltunk a férjemmel. Kis görcseim is vannak néha. :D Kiváncsi vagyok megjön-e a következő menstruációm. Remélem nem :D
2019. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös és 6-os 😊 Tegnapelőtt nekem is kegyetlen görcseim voltak de aztán elmúlt. Remélem én is,hogy mostmár sikerül. Drukkolok nektek nagyon! 🙏😘
2019. nov. 4. 15:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Vezetsz görbét? 😊
2019. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Vezetek csak az a baj,hogy nem mindig ugyanabban az időpontban tudom mérni,attól függ,hogyan dolgozom,így gondolom nem sokat ér... Azért belinkeljem?
2019. nov. 5. 08:47
 10/21 anonim válasza:

Ezeket a teszteket hol vetted? Én Wish-ről rendeltem azt hiszem 100 db. De ezek mint a pisibe belemártós és várakozós.

Ezekről van valakinek véleménye? Tegnap teszteltem. Ma nem fogok, holnap ismét tesztelek és pénteken. A naptár szerint 9,10,12-e a termékeny napok és 11.-e az ovuláció. Hát én erre befizetek, mert nekem a doki okt.15-én írt fel nekem Norcolut-ot hogy beindítsa a mensit. Rmeélem most már helyre áll odabent a rend és sikerül a babó :)

Szurkolok Mindenkinek :)

2019. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!