Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor is volt...

Most akkor mikor is volt ovulációm?

Figyelt kérdés

A férjemmel gyereket szeretnénk, július óta rajta vagyunk a témán.

Remélem tudtok valami választ adni a kérdésemre mert most nem igazán értem a ciklusomat. Leírom mi mikor, hogyan zajlott.


-Október 17.én jött meg a menstruációm 5 nap késéssel!

-Nem olyan volt mint szokott lenni, alig volt valami, nem kellett sűrűn cserélnem a tampont, pedig a szokásos menzeszem az első 3 nap nagyon erős szokott lenni, 6 nap helyett 5 napig tartott.

- Naptár szerint 31.én volt Ovulációm, viszont Október 28-29.én közti vérzésem, barnás-rózsaszínes folyásom volt,fájt- szurkált a hasam alja, ami azóta is tart,

ebből arra következtettem, hogy akkor lehetett az ovum, 2 nappal előtte együtt is voltunk.

- Ma viszont elég sok, sűrű tojásfehérjés folyásom van, akkor lehet hogy mégis ma van ovulációm?

A hasam alja azóta is fáj-szurkál!

Köszi előre a válaszokat!



2019. nov. 4. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fogalmam sincs ezekről a dolgokról. Nem figyelem a dátumokat. Épp ezért töltöttem le a telefonomra egy menstruációs naptárat és kiszámolta hány napos a ciklus, mikor van ovu mikor fog megjönni és konkrétan mindent bele lehet írni. Próbáld ki te is szerintem. Nekem nagyon sokat segített. Én 3 hónapja használom és úgy gondolom hogy ez már egy sikeres hónap :)
2019. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de én is ilyet használok már jó pár hónapja, azért is írtam le hogy az applikáció szerint 31.én volt ovum, viszont nekem nem akkor voltak tüneteim, részletesen leírtam a kérdésben hogy mit mikor éreztem, észleltem! A naptár szerintem csak egy viszonyítási alap nem mindenkinek a 14.nap van ovuja.
2019. nov. 4. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanígy vagyok! Csináltam LH teszteket, ami pozitív volt, viszont nem éreztem a szokásos ovus tuneteimet és a hőm se az igazi. Ez volt 4 napja. Aztán ma volt egy kis nyakom, csináltam egy ovu tesztet és majdnem pozitív. Szóval szerintem próbálkozik a szervezet, mert a múltkor nem repedt meg. Lehet te is így vagy, hogy újra próbálja :)
2019. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!