Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki így? Átlag 28...

Chrystyna kérdése:

Járt már valaki így? Átlag 28 napos ciklusaim vannak 4-5 napig tartó vérzéssel. most 30 napos lett és éppen hogy csak megvolt az első napon 2 tampon kellet csak a másodikon 1 tampon alig volt olyan és 3 napon semmi.4 napon volt egy pecsételés.

Figyelt kérdés
Az is csak egyszer épp mikor mostoban voltam a papir épp csak olyan lett és ennyi. Nagyon szeretnénk babát szerintetek ez már teljesen felejtős és nem jött össze vagy talán még reménykedhetek abban hogy ez volt az a bizonyos beágyazodási vérzés? Nem tudom milyen az még csak az első babánk lenne. Semmi más tünetem nincs. Segítsetek

2019. nov. 5. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Megjött a mensid, csak kevesebb volt. Nem vagy terhes, de majd jönnek akik ennek ellenére meggyőznek és gratulálnak.

További sok szerencsét kívanok!

2019. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nincsen beagyazodasi verzes. Megjott a menstruaciod 2 nap késéssel. Nem hinnem, hogy terhes vagy. De meddig tart elmenni venni egy tesztet? Csak mert mi nem latunk a hasadba.
2019. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy terhes és remélhetőleg más bajod sincs, tampont nem azért cserélünk rendszeresen mert tele van, hanem mert nem egészséges bent hagyni egy tampont egész nap, ennek járj azért utána
2019. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy terhes, menstruáltál.
2019. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Megerősítem a többieket, nem vagy terhes, véreztél. Legyen az a vér akármilyen.
2019. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A beágyazódási vérzés ha van is olyan, az csak pár csepp. Alig észrevehető. Nekem nem volt.

Nekem kb ilyen a menzeszem ahogy te leírtad. Nem tart sokáig és nem is erős. Sok sikert a következő ciklushoz.

2019. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonlóan vagyok

Csak nekem egy napig tartott a menstruációm (az sem valami sok) utána csak pecsételéses barnázás.

Reménykedem én is. 😊🙏

2019. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
B@sszus, ez a sokadik ilyen kérdés, mostanában is volt. Csináljátok már egy tesztet, ha gyanakodtok terhességre. Én is így tettem. Fura volt a mensim, teszteltem, negatív lett, lapozzunk.
2019. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle kérdező?
2019. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!