Pozitív ovu teszt?

Figyelt kérdés
Facelle ovu tesztem ma lett pozitív, ugyan olyan erős a csík mint a kontroll. A baj az, hogy 1 hét múlva megjön, vagyis remélem nem. Akkor ez hogy van most? Későn van peteérés, akkor nem sikerülhetne nem? Végig ovu teszteltem és tegnapi negatív volt.

2019. nov. 7. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban 1 héttel ovuláció után megjön, akkor nagyon rövid a lutelais fazosod. Ami nagy baj ha babát szeretnél.

Legalább 11-14 napos kell legyen.

2019. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ez lehetséges úgy, hogy már van egy gyerekünk? Vagy a teszt szórakozik, bár nem olvastam róla rosszat.
2019. nov. 7. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez változhat akár fel év alatt is. Lehet h az első gyereknél nem így volt.

Nekem mondjuk a facelle nem vált be ovutesztben. Csak a fastesten rendelt 20es ovuteszt mutatott igazat és a hogorbe.

2019. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor így meghosszabbodik a ciklusod. Nekem legalábbis így lett. Ovuláció után pont 14 napra jön meg, akártmikor van az ovuláció. Mikor huszonéves voltam, 28 nap volt a ciklusom, most 34, de a luteális az standard 14.
2019. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 hónap próbálkozás után, 8 napos luteálissal estem teherbe!!! Nem akartam elhinni, hogy sikerülhet, de sikerült! Semmit nem jelent a kevés nap, már túl vagyok a 12. héten és mindem rendben van!

Mióta figyelem a cilusom, azóta mindig 8-9 napos luteális szakaszom volt, ovu teszttel, hővel, nyákkal, ultrahanggal alátámasztva...

2019. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, gratulálok a terhességhez :) Azért a te eseted nagyon ritka, és nagyon pöccre mindennek elsőre kellett történnie még a spermáknak is tökéletesen gyorsnak kellett lennie. 8 napossal van rá esély, hiszen 5-8 nap a beágyazódás. Minél rövidebb a luteális annál nehezebb. Sőt ugye 7 napnál rövidebbel lehetetlen. De pl azt lehet tudni, hogy véletlen most nem e lett volna hosszabb, mert minden tökéletes lett volna ebben a hónapban :D


Kedves Kérdező, mindig rövid a luteálisod, vagy most csak figyelted és később lett ovud? Mert, ha hosszabb, akkor nyilván amennyivel később lett ovud annyival később jön meg a mensi. Nyilván ez egy hét múlva ki fog derülni.


Én pl most furán jártam tuti nem repedt meg, napokig időn túli erős pozi lh tesztjeim lettek... minden nap kettőt csináltam és rémálom volt... 8 nap késés után (leghosszabb ciklusomat nézve) jött meg... na ilyen is van, mikor az LH teszt nem akar pozi lenni időben, d emég időn túl is viccelődik xD

2019. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még sose figyeltem, most próbáltam ki elsőnek. 😀
2019. nov. 8. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös, a magad nevében beszélj. Nekem 9 napossal nem sikerült másfél évig, utána kaptam csak gyógyszert rá. És onnantól 2 hónap múlva lett baba.
2019. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok, én a babatervezéskor nagyon utánajártam a témának, ha nem jött volna össze ilyen gyorsan a baba, akkor meg lettek volna a technikák, hogy mivel toljuk ki a luteálist. Direkt gyógyszer helyett biztosan elkezdtem volna a gyógyteákat próbálgatni, meg mindenféle természetes bogyót szedni.

Abban biztosan szerencsém volt, hogy a férjem tényleg nagyon egészségesen él, nagyon egészségesen táplálkozik, afelől nem volt kétségem, hogy a spermái biztosan nagyon jó minőségűek voltak.

2019. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!