Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja barnázok, már meg...

5 napja barnázok, már meg kellett volna jönnie de csak barna, ezért csináltam egy tesztet (predictor) ami egyértelmű pozitív lett?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy progeszteron hiányra utal a barnázàs. A 21. napi vérvètelen 27nmol/l lett a progi.

Négy hetesen kaphatok pótlást? Megyek ügyeletre, szeretném ha nem ráznának le, régóta várjuk a babát.


2019. nov. 9. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én kaptam progit. Bár előtte volt már egy missed ab-om, akkor nem kaptam,csak amikor volt szívhang,de elment a baba.

Most a pozi teszt után azonnal kaptam.

2019. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit mondjak, hogy kapjak?
2019. nov. 9. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell mondanod semmit, ha elmondod hogy barnázol, adni fognak.
2019. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is barnáztam 4 hetesen, elmentem az sztk-ba ott leráztak, hogy úgysem látnak semmit, mert úgyis meg fog jönni....szerencsére magától elmúlt a barnázás, de ott velem nem igazán törődtek.
2019. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
27 nmol nagyon kevés. Nekem is ennyi volt. Sürgősen szerezz utrot! Ne hagyd magad, hogy lerázzanak!
2019. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 29 volt, pozitív teszttel hcg es progeszteron eredménnyel mentem endokrinológushoz. Magán vértvételen aznap van eredmény, ha papírral mérsz és mondod barnázol biztos adnak pótlást és ne hagyd magad. Én autómatikusan kaptam is utrot. Amit te magad megtehetsz, E vitamin és sok főtt tojás. Soha nem jó jel a barnázás,főleg, ha több napos folyamatos, még ma menj ügyeletre. Jó egészséget kívánok.
2019. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!