Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni úgy fogamzá...

Teherbe lehet esni úgy fogamzásgátló tabletta mellett, hogy végig szedtem!?

Figyelt kérdés

Vagyis, igen, persze lehet.

De mégis hogyan?


2019. nov. 9. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hányás, hasmenés gyengiti a hatását, mert nem szivodik fel. Orbáncfu, cickafark is ugy tudom, gyengiti. Ill.egy-két szem elfelejtett tabletta us okozhatja.
2019. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Előírás szerinti használat esetén is van "hibaszázalék" (Pearl-index). Az emberi test nagyon összetett dolog.
2019. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos igen, még csak nem is kell hozzáelfelejteni 1-2 szemet, nem feltétele a hányás/hasmenés/antibiotikum sem.. Én is így lettem terhes, el se hittem. De azért azt tegyük hozzá, hogy szerintem ez nagyon ritka, hogy valaki tényleg helyesen szedett gyógyszer mellett terhes legyen, de mint láthatod nem kizárt. Hogy miért azt nem tudom, anno magamtól is ezt kérdezgettem, hogy miért....:( Pech.
2019. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát a fel soroltak közül egyik sem. :(

Én ezt nem értem h lehet..

2019. nov. 9. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Persze, simán!


De még a gumi sem nyújt 100%-os védelmet, mindenesetre a gumival kisebb az esély, szóval tabi helyett inkább gumit használjatok!

2019. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!