Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 hetes terhes voltam és...

5-6 hetes terhes voltam és spontán elvetéltem sajnos. Nektek mik a tapasztalatok? Mikor próbálkozhatunk a párommal? Ha három hónapon belül teherbe esnék szerintetek mennyi az esélye annak, hogy a baba megmarad?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, hogy a negatív hozzáállástól kíméljetek, nem jól viselem a történteket.
2019. nov. 11. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Csak akkor próbálkozzatok, amikor már az orvos is megengedi hagyni kell kitisztulni a szervezetedet. Nem tudom teherbe esnél e de ha nem szeretnéd megismételni a borzalmakat inkább kérdezd meg az orvosodat, mikortól tartja jónak.
2019. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Magától lezajlott a folyamat , nem kellett sem gyógykaparás sem egyéb beavatkozás, ez volt az első terhességem.

Az orvos 6 hónapot javasolt, de kiváncsi vagyok ,hogy kinek milyen tapasztalata van .

2019. nov. 11. 11:06
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem azonnal összejött vetèlès utàn az ùjabb terhessèg. Mèg havi vèrzèsem sem vokt a kettő közt.
2019. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Màjus vègèn vetèltem el, jùlius közepèn már pozitív volt a tesztem, előző voltam.
2019. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hetesen ment el,spontán szintén.

Azt mondta a doki h 1 ciklust pihenjek.

Így is tettem. Aztán a rá következő ciklusban már pozitívat teszteltem.

2019. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére csak ismerősöktől van információm, de 6 hónap az nagyon sok szerintem. Egyik haverom barátnője meg kellett szülje a babát 20 hetesen és nekik kellett utána fél évet várni. 5 hetesen elvetélni azért sokkal egyszerűbb, mint félidősen. Szerintem kérdezz meg egy másik dokit!
2019. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató kommenteket! Bevallom ilyesmikre vágytam. Nagyon örültünk a babának és a vérzés ellenére az utolsó percekig reménykedtünk, de sajnos bele kellett törődnünk a ténybe. Örülök annak, hogy nem feltétlenül kellene 6 hónapot várnunk.
2019. nov. 11. 11:19
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is 6 hetesen vetéltem, mindenféle beavatkozás nélkül. Nekem az orvosom 3 hónap pihenőt javasolt, ezalatt pedig elküldött egy hormon vizsgálatra, ugyanis hiába esel teherbe, lehet hogy a hormonok hiánya okozza a vetélést, nekem pl a progeszteron szintem volt túl alacsony, ami a megtapadásban játszik szerepet. Így, az eredmények után azt javasolta, hogy d, e vitamint omega3mal szedjem, és ha pozitív a teszt, azonnal menjek hozzá hogy kapjak progeszteron pótlót, ha szükséges.


Azt is mondta, azért kell a kis szünet, mert vetélés után a méhnek kell kis idő míg helyreáll. Mondjuk, nekem utána sorozatosan 40 napos ciklusaim voltak, nagyon felborult a rendszer, ovu se középidőben volt, hanem a 38. 39. napon...


2017 decemberben volt a vetélés, márciusban már terhes voltam.

2019. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap? Nem értettél félre valamit? Az nagyon sok idő.

Szülés és kaparás után is 6 hetet kell "csak" várni.

2019. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem értettem félre!

Azért akartam több esetet is elolvasni, mert nem akartam elhinni.

2019. nov. 11. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!