Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez a beágyazódás?

Lehet ez a beágyazódás?

Figyelt kérdés

3.án-5.én és 6.án volt a pé.m (1hét amikor a nő termékenyebb) és akkor együtt voltunk párommal ha sikerült 3.án akkor most vagyok 8.napon és volt fehér folyásom ma elég sok a hasam is fájdogál mintha görcsölne nem fájdalmas csak kellemetlen és kicsit fel is vagyok fujodva lehet ez a beágyazódás? 8.napon beágyazódhat? Kb hány napig tart a beágyazodás?

Vérvétel kimutatja ha terhes lennék?



2019. nov. 11. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
A beágyazódást nem lehet érezni, ez inkább premens tünet. Amiből persze lehet terhesség is. Ha kimarad a menzesz, a teszt megmondja.
2019. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van olyan nő, aki érzi a beágyazódást. Például én. :-) Kétszer is éreztem. Nekem mindig mensi előtt 1-2 nappal kezdődött. Pont olyan érzés volt, mintha megjönne- enyhe rózsaszínes folyás társaságában. A mensi kimaradása után 2-3 nappal mindig erős pozitívat teszteltem.


A te esetedben nem hinném, hogy még az volt. Szerintem még korai lenne. Várj pár napot. :-) Szurkolok!

2019. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!