Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letöltöttem egy appot. Ami...

Letöltöttem egy appot. Ami nézi hol tart a ciklusom. Közepesen állt az appon a dolog meg fehér folyásom is volt és ugye akkor termékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor feküdtünk le a párommal és a nagy hév miatt. Nem védekeztünk. De nem ment el bennem. Azóta 13 nap telt el. Sokszor hangukat ingadozásom volt. És mindenen elsírtam magam. 28 napos a ciklusom egyébként. Teherbe eshettem?
2019. nov. 11. 22:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Fogok tesztet venni. Csak a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok
2019. nov. 11. 22:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban is van spermium, szóval van esélye a teherbeesésnek. Ha a menzeszed késni fog, akkor tesztelj. A hisztéria nem korai terhestünet, hanem sima hisztéria.
2019. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt már rég vehettél volna tesztet. Van esélyt a terhességre.
2019. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez sima premens tünetnek tűnik, de most komolyan nem értelek..azt írod pont középidőben voltatok együtt védekezés nélkül.

Miért?

2019. nov. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert talán szeretnék babát. És gondoltam megkérdezlek titeket!
2019. nov. 13. 20:56
 6/7 A kérdező kommentje:
És azért nem ment el bennem mert első éles próbálkozásra nem ment neki. Mert izgul ő is.
2019. nov. 13. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:

áh már értem..:) nem volt teljesen világos az alapján , amit írtál, hogy szeretnétek babát. Akkor már minden világos..:D amikor mi próbálkoztunk elősször akkor nekem is ezerfele jártak a gondolataim, gondolom a páromnak is.

Hirtelen nagyon elbizonytalanodtam, hogy biztosan ezt akarom..? de aztán talán az első hónap után már elmúlott ez a nagy bizonytalanság.

Első alkalommal amikor megjött, akkor valahol szomorú voltam, de valahol meg talán meg is nyugodtam, hogy ok , rendben még kell egy kis idő..

most viszont így 5 hónap után már érzem, hogy szeretném...:) Meg kell érni ehhez az biztos.

Mi lett veled azóta?

2019. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!