Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

A barátommal most próbálkozunk. Egyikünknek sem volt még semmi. Félek mikor felhúzta a gumit előváladék lehetett az ujján, és azzal csipte össze az óvszer tetejét nem tudom mikor ért előtte magához, ébredés után volt ez. Nekem fájt, így nem folytattuk, megujjazott helyette.

Ebből lehet valami? Legbelül érzem hogy nem, de az eset óta állandóan lehetetlenebbnél lehetetlenebb megtermékenyülésekről hallok, de lehet csak kiéleződött a figyelmem ezekre... Lehetek terhes?


Ja és érdekességből elkezdtem hőmérőzni is, a mostani hónapot itt látjátok. (NEM fogamzásfogamzásgátlás miatt, csak érdekel)


[link]



2019. nov. 12. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2019. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném hogy ettől terhes leszel.
2019. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Annyit még hogy azóta (kb 3 nap) becsételek, barnázok. Lehet hogy átszakadt a szüzhártyám a próbálkozás során vagy csak fel lett sértve? Legközelebb is ennyire fog fájni?

Remélem tényleg nem lesz akkor ebből baba

2019. nov. 12. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Basszus hány éves vagy?12?Nem értem a fiatalok miért szexelnek idő előtt.Ha ennyire tudatlan vagy,tájékozódj már előtte!És várd meg a szexel a legalább 17 évet!
2019. nov. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kicsit sem vagyok 12 vagy 17! De te igen, ha nem tudsz kérdést értelmezni és válaszolni rá.
2019. nov. 13. 07:26
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Akkor pláne,hogy szégyen vagy.Tanulj még ne szexelj!
2019. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Húzz innen másokat basztatni.


Gondolom mikor te először csináltad te sem voltál benne profi. Sőt akinek ekkora pofája van anonimben, kicsi a pöccse, legalább is ezt mondják. Vagy válaszolj rendesen vagy takarodj. Nincs erre szükségem. Ahhoz meg semmi közöd ki mikor kezdi el és akar 14 éves akár 26 mindenkinek valahol el kell kezdeni és bizony az elsőnél nem vagy olyan tapasztalt. Az meg hogy az ember utána olvasson... hogy tud itt a neten olyan is van aki ugy esett teherbe hogy csak ránéztek. Nem lehet tudni mi igaz mi nem. Ezért kérdeztem az én esetem reméltem valami normális rám talál mint az első válaszoló és képes válaszolni, nem mint egy degenerált kötözködő, unatkozó tizen éves majom aki nagyra van magával. Mert ilyennek tűnsz a válaszaid alapján. Na pápá, menj vissza verni magadnak.

2019. nov. 13. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező! Ne legyél már ennyire felháborodva, hogy valaki azt meri mondani, hogy ne szexelj, amíg nem tudod hogyan működik az emberi test. Nem azt várja tőled senki, hogy profi legyél a szexben és egyből lepedő akrobata legyél, hanem azt, hogy ha már arra adod a fejed, hogy ágyba bújj valakivel, akkor legyél tisztában azzal, hogy hogyan is működik a fogantatás. Ez nem elhanyagolható abban az esetben, ha normálisan akartok védekezni! Persze ha minden hónapot ilyen aggódással akarsz tölteni, akkor nem fontos.
2019. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, nem viccből vettünk óvszert. De ez a gyakori tele van olyannal hogy igy lett terhes. Nem lenne lehetséges én is úgy gondolom de itt mindenki előválladéktól meg ujjazástól lett terhes. Az én esetem még sem az hogy csupaszon belém rakta volna a barátom hanem nem tudom lehetett e előválladék az ujján mikor feltette a kottont amivel belém hatolt.
2019. nov. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!