Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet terhességet? Vagy...

Jelenthet terhességet? Vagy csak megfog jönni?

Figyelt kérdés

Menstruáció elött vagyok 3 nappal.

3 napja görcsöl a hasam mint amikor megjön de nem jön semmi, meg még nincs is itt az ideje. Ez az 5. próbálkozós hónapunk.


2019. nov. 12. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de sztem te is tudod. :P

50-50, vagy baba vagy nem.


Én is ilyen türelmetlen voltam.

Sokan hurrognak is arra itt aki tüneteket vadászik és tesztel idő előtt, mert csalódás stb


Én 1 évig teszteltem idő előtt, és sosem csalódtam, új hónap új remény. De szerettem tesztelni, hogy hátha hátha...

Netes tesztet szerezz be, elég érzékeny 10es erősségű, és akkor nem kell tünetet vadászni. Elég sok esetben hamarabb kimutatja a teszt a babát, mint késés előtt..

2019. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mint késés után ***
2019. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Még nem is késik. Akkor tedd fel a kérdést, ha nem jön meg. Pms tüneteid vannak.
2019. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanannyi esély van a terhességre, mint a menstruációra.
2019. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az a netes teszt?
2019. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neten vásárolt terhességi teszt....
2019. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!