Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet? Mit érezhet...

Beágyazódás lehet? Mit érezhettem? Többi lent

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a beagyazódást nem lehet érezni, csak valaki egyszer kitalálta hogy van ilyen. 2 hete volt peteérésem ( szoktam érezni mikor van). Egy hétre rá, tehát a hétvégén 3 napig fájt a hasam alja, nem egész nap, de nem volt kellemes, és hol a jobb oldali hol a bal oldali petefészkemnél szúrkálást éreztem. Most meg vagy 2 napja hőhullámaim vannak meg fáj a fejem (bár az utóbbi lehet az időtől is)

Szeretnénk gyereket, tudom hogy ez még iszonyat korai lenne tünetnek, tisztába vagyok vele. De vajon mit érezhettem? Járt már így más is? Tapasztalat?



2019. nov. 13. 10:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá teszek, hogy a hétvégén kellene megjönni, tehát ez a fájdalom nem a menstruáció előjele lehetett.
2019. nov. 13. 10:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne megérezni? Ezt férfi mondta vagy olyan nő aki soha nem érezte meg? Én azt éreztem, hogy hirtelen mintha 1000 tűvel összeszurkálnák a méhem. Picit be is szédültem. Utána kezdődtek fokozatosan felerősödni a terhes tünetek. 2 gyerekem van, mindkettővel ugyanígy volt.
2019. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok!😊 Annyira boldog lennék ha nem mensi lenne a vége!

Persze nem akarok hiú reményeket kergetni, csak, reménykedek. Persze majd ha késik akkor derűl ki.

Addig is csak kíváncsi vagyok, hogy járt e még így valaki és baba lett a vége 😊

2019. nov. 13. 10:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem, ez biztos, bár nekem nem volt különösebben erös fájdalom. Nekem mindig pon a 17-18.napon van peteérésem, és elsőre sikerült a terhesség. Soha nem fáj a hasam csak menstruáció előtt 1-2 nappal. De abban a hónapban (épp vezetni tanultam) szín tisztán éreztem enyhe menstruációs görcsöket a peteérés után 10-11.napon. Vezetés órán voltan épp, még arra is emlékszem. Gondoltam is rà, hogy az lehet, de hamar elhesegettem a gondolatot, mondván magamnak, hogy biztos bebeszélem.

Aztán a szokasos mentruáció előtti mindent összeeszek időszak már ki is maradt abban az időszakban. Fokozatosan csökkent az étvágyam egészen a nemvárt napjáig (és persze egy ideig utána is). Akkor már valóban sejtettem hogy valami más lesz. Így is lett :) ő ma már 9,5 hónapos😄

Szóval szerintem meg lehet érezni. Nekem ilyen volt.

2019. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor figyeltem a testi tüneteimet, néztem a telefonos alkalmazásban az ovuláció jelzést, plusz mindig érzem egy oldalon a petefészekben a szúró érzést, akkor produkáltam tüneteket, mondtam is,hogy na tuti most ágyazódik be, mert érzem a lepkézést. Hát semmi nem volt, vagy nem lett belőle.

Most 13 hetes kismamaként mondom, hogy amikor volt a beágyazódás, az égvilágon semmit nem éreztem.

2019. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Várjatok, mindjárt ide ér a nagy megmondó, aki szerint nincs beágyazódási tünet, vagy most nem mer írni.

Nekem az elsőhöz hasonló tüneteim voltak.

2019. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy hete volt az ovuláció, 2 napja görcsöl a hasam és azt érzem mindjárt megjön. 21-re nem várom. Lehet beágyazódás?
2019. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező teszteltél már?
2019. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy mikorra nem várom. (27-30) napos ciklusaim vannak, szóval van még 2-3 napom a nem vártig.

Nem bírtam ki és ma teszteltem reggel persze full negatív, nem szabadott volna még tesztelnem.

De ha esetleg megjön a mensi, írok mindenképp. Már csak azért is mert sok olyan kérdést olvastam már aminek a vége nem derűlt ki. És e fogom zárni ezt a kételyt, hogy aki esetleg így járt mint én mibe reménykedjen😉

2019. nov. 16. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Nekem 4-5 napom van a nem vártig.

Várom hogy írj :) kitartást!

2019. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!