Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mennyi szokott lenni...

Nektek mennyi szokott lenni az alaphőtök reggel? Ha jól tudom peteérés után 0.5 fokkal magasabb kellene hogy legyen az alaphőtől ha sikerült a baba!

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól tudod, a peteérés után néhány tized fokkal MINDENKÉPPEN magasabbnak kell leniie az alaphőnek, amennyiben sikeresen megrepedt a tüsző és kiszabadult a petesejt, mert a progeszteron hatására emelkedik a hő. De ennek semmi köze akkor még a fogantatáshoz. Terhességnél nem jön meg a menstruáció plusz fent is marad a hő, mert értelemszerűen tovább termelődik a progeszteron, ami a terhességet tartja meg egészen addig, ameddig a méhlepény át nem veszi a funkcióját.

Nekem ovuláció előtt 36.4, utána 36.7 szokott lenni.

2019. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2019. nov. 13. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ez jelzi, hogy már megtörtént a peteérés, hogy a leesést követően hirtelen felmegy a testhő egy picit. Nekem alapból 36.4 a hőm, ez ha felmegy, akkor is csak 36,7. Terhesen sincs sosem 37 fölött az ébredési hőm. Nekem a hőmérőzés nem vezetett eredményre, de még az ovu tesztelés sem. Egy olyan hónapban sikerült, amikor már nem érdekelt.
2019. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!