Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt hamarabb foganha...

Pozitiv teszt hamarabb foganhatott a baba? Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam medi lab tesztet ami halvany pozitív volt az volt az esedékes mensi elott 7nappal

Ma 6nappal vagyok az esedékes mensi elott erős Pozitív


2019. nov. 13. 10:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
hozzá teszem a mait facelle tesztettel csináltam és nem reggeli pisibol hanem 10:40fele
2019. nov. 13. 10:59
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Eléggé biztos, hogy hamarabb fogant, mint ahogy gondoltad, igen.

Én olyat is hallottam, hogy ikreknél előbb lesz pozitív a teszt, de nem vagyok benne biztos, hogy ennyi idővel előtte már, szóval én a pár nappal hamarabbi fogantatásra szavazok.

Mindenesetre gratulálok!

2019. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm 😍 küldenek képet is de őszintén nem tudom hogy kell
2019. nov. 13. 11:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a facelle teszt nemvárt napján nagyon halvány pozitív volt. Nekem hihetetlen, hogy sokaknak nemvárt előtt egy héttel már pozitív. Biztos, hogy a multkori ciklus végén fogant, mert normál esetben mensi előtt egy héttel még a beágyazódás sem fejeződött be.
2019. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor biztos mert október 22en jött meg és 2napig tartott de nem azaz erős vérzés volt hanem ilyen rózsaszínes barnás
2019. nov. 13. 11:35
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Pete többször is érhet egyébként és nem feltétlen a közepén a ciklusnak. Nekem pl 6 nappal a nemvárt előtt pozitív volt, és a 12h5n ultrahangon 13h1n volt a mérések alapján. Magyarul hamarabb fogant meg mint a félidő, ezért is volt pozitív a korai terhességi teszt.
2019. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Pete csak egyszer érik egy hónapban, istenkém.
2019. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor nekemis hamarabb fogant :) annyira boldog vagyok 6honapja próbálkoztunk :) egyszer sajnos el veteltem :( de most isten meghallgatta a kérelmem 🙏💓
2019. nov. 13. 16:20
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ritka, de van kétszer peteérés. Általában csak pár óra eltérés lehet, hormonális hatás miatt, de van hogy a jobb és a baloldali petefészekből is kilökődik 1-1 petesejt. Viszont van hogy nem a kilokődött pete nem termel annyi hormont ami megakadályozza a másik kilökődését és ilyenkor akár pár nap eltéréssel is lehet még egy ovuláció. A peteérést stimuláló gyógyszerek is befolyásolják elég erősen. Nem tudjuk a kérdező szed-e bármit szóval mielőtt falba vered a fejed mert azt hiszed nem tudom mit beszélek, talán nézz utána 1-2 dolognak.
2019. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem szedek semmit :)
2019. nov. 13. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!