Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes esemény utáni tablettá...

Érdemes esemény utáni tablettát bevenni?

Figyelt kérdés
Ciklusom 25. napján vagyok, szeretkeztünk ma a barátommal. Mikor kifelé húzta, észrevettük, hogy a gumi felső része elszakadt. Azonnal kihúzta és abbahagytuk természetesen, ejakuláció nem történt még, de az előváladékban is lehetnek spermiumok. Mindig, tényleg MINDIG védekezünk, nem felelőtlenség volt, fogalmam sincs, hogy mi történhetett. Érdemes esemény utáni tablettát bevenni? Ha igen, hova kell fordulni Budapesten? Kérjek időpontot előre vagy felesleges? Illetve körülbelül milyen árban mozog egy tabletta? Köszönöm előre is a segítséget!

2019. nov. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném be, mert nem hüvelybe történt az ejakuláció. Meg amúgy is, mindjárt menzeszed lesz, ha esetleg kimarad, akkor mielőbb menj orvoshoz, akkor is tudnak intézkedni.

Ha mégis bevennéd, holnap menj szakrendelésre, én mondjuk este 7 kor mentem be a kórházba, ott kaptam receptet. Ez pár éve volt, akkor 6000ft volt az escapel tabi.

2019. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%

Én sem venném be, nagyon kevés az esélyed arra, hogy ebből baj lesz. Jóformán 0.


Viszont ha nagyon aggódsz és a lelkednek kell a megnyugtatás, akkor szerezz egyet. Tudom, milyen napokig ezen kattogni, hogy most akkor mi lesz, ha az ember nem vette be a gyógyszert (a legtöbb esetben teljesen fölöslegesen, teszem hozzá). A testednek biztos nem tesz jót viszont, egy hatalmas adag hormon van benne. Én rettenetesen paranoiás vagyok, de ha a helyedben lennék, még így sem venném be. Elsősorban azért, mert felül volt a szakadás és a párod nem is élvezett el.


A tabi maga nagyon drága, 6500 volt 2-3 éve, mikor nekem kellett.

2019. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én se venném be. Nagyon kicsi az esélye, hogy bármi is legyen. Többet árt az ilyen hormonbomba.
2019. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
En bevennem. Kiveve ha nem gond ha becsuszik. Azt a penzt megeri, egy gyerek felnevelese v egy ab tobbe kerul. Kicsi az eselye de hallottunk mar jo par storyt amikor nem kellett vna osszejonnie a terhessegnek.
2019. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
En se vennem be !
2019. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mar a masik kerdesenel is irtam :) Kb nulla az eselye...
2019. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 😄 Tovább véleményekre is kíváncsi lennék, ha van
2019. nov. 14. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!