Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt teszt?

Menstruáció előtt teszt?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt érdemes 1 - 2 nappal tesztelni szerintetek?

2019. nov. 14. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
De még azt sem tudod megjön e vagy nem... Egy két napon már nem múlik semmi, várj türelemmel mert ha halvány pozitív és megjön a mensi akkor csalódni fogsz.
2019. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább utána tesztelnék, ha ne jön meg.
2019. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán, mert simán lehet kémiai terhesség, és az rosszabb, hogy csalódnod kell. Szerintem elmaradó menstruáció után pár nappal érdemes először. De persze ki bírja ki :D
2019. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Én mindig teszteltem,mert türelmetlen voltam!
2019. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Én teszteltem 29. ciklusnapon, ha úgy vesszük nekem ez már nemvárt környéke, mert 28-29-30 nap között szokott megjönni. Azért teszteltem, mert tudni akartam, hogy hétvégén ihatok-e alkoholt (van aki szerint nem árt, de én nem akartam a babám ezzel indítani). A Rossmann Facelle teszt halvány pozitív lett :) Jelenleg 13 hetes kismama vagyok :)

Volt korábban vetélésem, de erre nem lehet alapozni, hogy mi van ha pozitív teszt után mégis megjön. Sajnos benne van a pakliban, ám szerintem fontos, hogy az ember lánya tudja,hogy terhes, és odafigyeljen magára (fehérjedús étkezés, kevesebb cukor, szénhidrát, no alkohol, no cigi, diszkóba sem fogok elmenni tekergetni a csípőm, stb).

Szóval van, akinek már menzesz előtt pozitív a teszt, de van, akinek csak mensi kimaradásakor. Ne vegyél drága tesztet, a Facelle teszt 10-es, azaz érzékeny, és csak 300 Ft.

2019. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó : valamilyen szinten nekem is ez lenne az ok amiért csinálnék tesztet, holnap kellene megjönnie a menstruációmnak. Ezért gondoltam csinálok ma egy tesztet csak nem tudom kimutatná már ha sikerült.
2019. nov. 14. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Én mindig teszteltem előtte. Sosem ért csalódás.

Felnőtt ember vagyok, tudom h előfordul kémiai terhesseg, volt is egy mielőtt megfogant a kisfiam. Szomorú voltam ugyan, de tudtam h okkal nem maradt meg és inkább kémiai legyen mint vetélés, vagy ilyesmi.


Mindneki más és mást tud elviselni, ezért senkit sem szabad lehurrogni, bántani, hülyének nézni. Itt sokan csinálják ezt.


Kérdező, ha letudod viselni a negatív tesztet vagy h pozitív, de aztán mégis megjon, akkor tesztelj nyugodtan. Csak ne X epillel, az nem fogja kimutatni.

2019. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
És nem mellesleg, kémiai terhesseg esetén is késhet tehát szintén lehet úgyis csalódás ha késés után tesztel az ember lánya.
2019. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meggyőztél kedves utolsó, köszönöm szépen a valaszaidat. Csinálok később egy tesztet és majd megirom mi az eredmény.
2019. nov. 14. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Igazából nem meggyőzni szerettelek volna, hanem a többieknek leirni, hogy felnőtt emberek vagyunk és mindenki más, másképp dolgoz fel mindent.

Majd írj mi lett! Drukkolok

2019. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!