Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult-e már hasonló...

Előfordult-e már hasonló szituáció valakivel? Élénk piros vérzés a 22. ciklusnapon. Mire utalhat?

Figyelt kérdés

A mai nap délutánján a semmiből friss, élénk piros vér volt a wc papíron. Nem is kis mennyiség. Csak egyszer, és semmi több.

Pontosan 1 hét múlva kellene megjönnie.

Együttlét 16,15, és 2 napja volt.

Ovuláció (fájdalom alapján) 10 napja. (menstruációs naptár szerint 7 napja kellett volna lennie)

Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt a hirtelen fellépő, élénk piros vérzést, ami ahogy jött, úgy el is múlt.

Akárhogy számolgatok, találgatok, nincs ötletem mi zajlott/zajlik vajon le a testemben...



2019. nov. 14. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hormonzavar.
2019. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy pont a luteális szakasz közepén, tehát éppenséggel pontosan 1 héttel a menstruáció előtt, még egyszer utoljára megemelkedik az ösztrogénszint, és előfordul, hogy a szervezet erre azzal reagál, hogy egy kis darabon "ledobja" a méh nyálkahártyáját. Na, és ezt szokták "beágyazódási vérzéként" emlegetni meg ezt tapasztalva reménykedni, pedig semmi köze hozzá, a megugrott ösztrogénszintnek van hozzá köze, ami teljesen természetes ebben az időpontban. Nekem ez a tippem :)
2019. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is. Pár hónapja volt komplett hormonvizsgálatom, és minden tökéletes.
2019. nov. 14. 15:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak nagyon köszönöm. Ez most nekem is új információ volt.
2019. nov. 14. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Hormonzavar, ami ha többször előfordul érdemes vele orvoshoz menni.
2019. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!