Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bő krémes folyás, mensi...

Bő krémes folyás, mensi sehol, lehet baba? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már egy éve próbálkozunk a babával, előző hónapban volt egy kémiaim.


Most bő krémes folyásom van, a bimbóm két napja érzékeny volt és fájt, de tegnsp estére elmúlt, csak duzzadt, telt maradt, de már nem fáj


Mensi előtt már 4-5 nappal fájni szokott nagyon a hasam, ami nem szokott elmúlni

Most pár napja fájt, de másnapra el is múlt.


Mostani tüneteim a duzzadt mell, krémes folyás és hasfeszülés(de nemfáj)

Órára pontosan szokott negjönni a 30. napon hajnalban (ma hajnalban kellett volna)


Szerintetek lehet terhesség? Vagy az előző hónapi kémiai kavart be?


Nem merek tesztelni, mert a dokim lecseszett, hogy minimum egy hét késésnél teszteljek és akkor nem ér csalódás, mint múlt hónapban



2019. nov. 15. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem bírnék várni 1 hetet az biztos.


Holnap reggeli első vizeletből csinálnék egy 10es érzékenységű tesztet, ha nem jön meg addig.

2019. nov. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én se fogom kibirni,

Facelle tesztet szoktam venni vagy predictort

2019. nov. 15. 07:28
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem felesleges egy hetet várni. Amúgy nálam is erős hüvelyi folyásom volt, mielőtt elmaradt a menzesz.
2019. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban is pont ilyen volt a nemvárt előtt és a nemvárt napján, aztán pozi teszt, de 8 nap késés után megjött.


Lehet holnap csinálok egy tesztet holnap reggel

2019. nov. 15. 09:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Csináltam, negatív.. ennyi késés után már ki kéne mutassa nem?
2019. nov. 17. 07:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ovulációd időpontja biztos? Attól, hogy eddig pontosan megjött 30 napra, nem biztos, hogy ez a ciklus is ennyire tűpontos, főleg, hogy előző hónapban volt egy kémiaid. És ha csak 2-3 nappal csúszott az ovu időpontja, akkor már a mensi sem késik még a 30. napon. Kémiai terhesség is bekavarhat, nekem is volt a nyáron, a következő ciklusban nem is volt peteérésem. Várj még pár napot, és ha nem jön meg, akkor csinálj még tesztet.
2019. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem biztos az ovu időpont.

Akkor pár nap múlva :)


Most 25ös tesztet használtam, lehet következőre predictor vagy Facelle lesz

2019. nov. 17. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem. Amúgy ha kell baba akkor leszek apa :-)
2020. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!