Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján, gyomorègès;...

Nem várt napján, gyomorègès; hányinger;alhasi tompa fájdalom jelezhet terhességet? Volt valakinek hasonló? Érdemes tesztet csinálni, ha igen mikor?

Figyelt kérdés
Október 17.-n volt meg utoljára,mára nem várom,29 napos ciklusaim vannak.Egy hete:fehér krémszerű folyás,tompa hasi fájdalom, kimerültség,mai nap hányinger, gyomorègès.

2019. nov. 15. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez már vicc komolyan.Hány ilyen kérdés lesz még.Ezek a bebeszélt tünetek!Csinálj egy tesztet,aztán kiderul terhes vagy e.Ennyi.
2019. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggeli első vizeletbol csinálj tesztet..
2019. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mikor rohanok a wcre nem tűnik annyira bebeszélésnek a dolog. :( Igazából kíváncsi vagyok hogy volt e valakinek hasonló és mi lett belőle? Nem vagyok ràgörcsölve a babàra ha ezt hinnéd lehet hogy csak beteg leszek.Csak kíváncsi vagyok más véleményére is.
2019. nov. 15. 11:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyomorégésnek inkább ahhoz van köze, hogy mit ettél/nem ettél. Többi meg pms tünet. Holnap után tesztelnék reggel, ha addig nem jön meg.
2019. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyomorégés nálam egy elég durva korai terhes tünet volt. KB 4 nappal nem várt előtt jelentkezett, gyanús is volt, mert előtte soha nem égett a gyomrom, nem is tudtam, hogy milyen a gyomorégés, a háziorvos közölte, hogy ez az, mert elmentem hozzá vele, mert olyan színtű volt a gyomorégés, hogy nem bírtam nyelni, folyton hányingerem volt, de hányni nem tudtam, éjszakánként folyt ki a számon a gyomorsav. Kitartott a szülésig. Heti 2 doboz rennien éltem. Lassan 2 éve, hogy szültem, de azóta sem égett a gyomrom, pedig én nagyon durván fűszeresen főzök.


Ezzel most nem azt mondom, hogy te is akkor terhes vagy, de ha előtte szinte sose égett a gyomrod, bármilyen kaját is ettél, akkor kezdhetsz reménykedni.

2019. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Újdonság hogy tegnap óta hányinger, görcsölő has de egyenlőre vérzés helyett szagtalan fehér krémes váladék jön.
2019. nov. 16. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
De a tesztet megcsináltad már végre? Előrébb lennél ha ma reggel ellőttél volna már egy tesztet és nem itt értetlenkednél
2019. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha Ma sem jön meg akkor holnap reggel tesztelek,mondjuk valószínű hogy megérkezik..
2019. nov. 16. 15:14
 9/11 anonim válasza:
Lett azóta fejlemény?
2019. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Teszt - ;. Még nem jött meg, iszonyat mell érzékenység és a köldökömnél néha szúró érzés jött pluszba.
2019. nov. 18. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!