Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó időben voltunk...

Szerintetek jó időben voltunk együtt?

Figyelt kérdés

[link]



A szívecske jelzi az együttlétet. A virágocska pedig a termékeny napokat.

Szülés óta 2x volt meg a menzeszem. (12 honapos a kislányom)

Az első nem tudni hány napra a második 32 re. Az ovulációt 32 napra jelölte.

Tudom nem nagyon tudtok hozzá szólni, ha mégis akkor köszönöm. :)


2019. nov. 15. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ez milyen alkalmazás?
2019. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó időben de még ez sem biztos.

Mi is jó időben voltunk együtt, mégis megjött.

2019. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mi 4 hónapja mindig jó időben vagyunk együtt(második gyerek lesz, tudatosan csináljuk), mégsem akar megfoganni. 😁
2019. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1-es

Ovulációs Ciklus Naptár a neve

2019. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4es, köszi. Én eddig a házipatika peteérés kalkulátorát használtam, de könnyebb lesz egy appba vezetni szerintem.
2019. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen ovulációs naptár jól mondja a 4es :)

Hát lányomra 11honapot vártunk pedig minden második nap együtt voltunk végig. 😔 Szóval nem várok csodát hogy elsőre sikerüljön. De nem szeretnék rá parázni mint a csajszinál. Szerintetek ma is együtt legyünk annak ellenére hogy tegnap voltunk vagy már az nem sokat számít?

2019. nov. 15. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel a kérdéssel hogy szerintünk ma is együtt legyetek-e ,pont ráparázol :D nyugi, majd jön amikor ő akar :) ha akartok legyetek együtt minden nap.
2019. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont nem parázok, csak fogalmam sincs mi van az ovuláció utáni napon. Termékenynek írja, de mi van a tüszővel, a repedés után?! Már rég elfelejtettem, pedig szakértője voltam a témának 😅😅😅
2019. nov. 15. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
24 óráig él. Tehát megreped 10.én délután 2kor, és 11.én délután 3kor már nem él a petesejt. Azért írja ovuláció után 1 nappal, hogy termékeny nap, mert ovuláció napján szabadul ki a petesejt, és 24 óráig él tehát addig még termékeny vagy. Előtte pedig azért írja, hogy termékeny vagy, mert a spermiumok 3 napig is elélnek a petevezetékben, tehát, ha a ovuláció előtt 2 nappal kerül befogadó spermium, akkor elég nagy az esély, hogy mire kiszabadul a petesejt, már a várakozó spermiumok meg is tudják termékenyíteni
2019. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A naptár módszer nem biztos. Az feltételezi gépek vagyunk, mindenkinek a 14. napon van ovuja. Ilyen nagyon ritkán van. Inkább termékenységtudatot alkalmazz akkor már, hőmérőzéssel.
2019. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!