Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hetes 3napos vagyok többi...

3hetes 3napos vagyok többi lent engem nagyon aggaszt?!

Figyelt kérdés
kinek meddig tartott a mindjan megjon erzes? folyamatosan mindentől puffad a hasam reggeli rosszullét van 4 pozitív tesztem mikor ajánlatos dokihoz menni?
2019. nov. 15. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
3 hetes 3 napos terhesseg nincs. Ha késik, min 4 hetesnek számolják... Ami azt jelenti, 1 het kesésnél 5 hetes, 2 hetesnél 6 hetes vagy.
2019. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

A menzesz kimaradása után minimum két héttel.

És valóban az utolsó menzeszedtől kell számolni a heteket nem a peteéréstől.

2019. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként nekem 9.hétig tartott a mindjárt megjön.
2019. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

3 hetes terhesség nincs....ha nem jött meg akkor minimum már 4 hetes vagy. Attol függ,mennyit késik. Ha már 1 hete késik,akkor vagy 5 hetes...

Orvoshoz a vérzés elmaradása után 2 héttel célszerű menni, akkor már kell lennie szívhangnak is.

2019. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mensi elott 7,6,5,4nappal teszteltem pozitivot, akkor nekem hamarabb fogant a baba nem?
2019. nov. 15. 16:01
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem még a 20.hét környékén is volt mindjárt megjön érzés. A második kimaradt menstruációmkor kifejezetten görcsöltem. Dokihoz 7 hetesen mentem.
2019. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha már menzi előtt ennyivel pozi lett a teszt, akkor lehet, már bőven vagy 6-7 hetes terhes.
2019. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Tök mindegy ki mikor tesztel pozit. Utolsó mensi első napjától kell számolni. Utána 6-7 hetesen korrigálnak embrió méret alapján és végül 12 hetes uh-on pontosítanak, onnantól fontos látni milyen ütemben fejlődik és az alapján írják ki a várható szülés napját, ezzel is biztosabb, hogy pl ne legyen túl sokáig bent egy baba sem vagy ne jöjjön ki hamarabb.


Szóval utolsó mensi első napjával számolj, 6-7 hetesen lehet menni dokihoz. A mindjárt megjön érzés 12 hétig nálam megvolt, de ez fokozatosan ritkult, majd alkalmanként éreztem hasonlót, de átlagosan az első trimeszter alatt megszűnik ez az érzés.


Jó egészséget :)

2019. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó válaszokat ❤️Nagyon aranyosak vagytok nemtudom hány hetes lehetek akkor mert október 22en jött meg 2napra uttana barnás rózsaszínes folyás és mensi elott 7nappal lett halvany pozi mensi elott 6nappal erős pozi és szintén ma is erős pozi
2019. nov. 15. 20:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor úgy gondolom egy hét múlva menj el dokihoz, ha időben vagy korábban fogant a baba, akkor is látni fog már valamit :)
2019. nov. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!