Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján fejfájás,...

Nemvárt napján fejfájás, nehéz mellérzés, alhasi görcs lehet tünete a terhességnek?

Figyelt kérdés

A fejem alapból is gyakran fáj reggelente, de a melleim soha nem szoktak érzékenyek lenni, max peteérérés környékén, de így emlékeim szerint csak egyszer fájtak, amikor egy hónap kimaradt.(nem voltam terhes)

Szóval nem tudom, valaki tapasztalt már hasonlót nemvárt napján és kiderült, hogy terhes?

Amúgy az alhasam görcsölget picikét, mintha meg akarna jönni, szóval bármi lehet, de nem tudom.



2019. nov. 16. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek pms tünetek
2019. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem terhesség tünetek.
2019. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet pms és terhesség is. Nagyon hasonlóak a tünetek ilyenkor.

Nekem 3x feszült a mellem nemvárt előtt-körül, 2x terhes voltam, 1x nem. Szóval rám sem jellemző egy átlagos ciklusnál. Sose tudni. Drukkolok!

2019. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a hasam meg alapból szokott görcsölni mielőtt megjön. Egyik terhességemnél ez ugyanúgy megvolt, másiknál nem. Szóval ezekre tenyleg nem lehet adni de nem is zárja ki a terhességet!
2019. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! még mindig semmi jele a nemvártnak, viszont ma is csináltam egy tesztet (igaz 25-ös érzékenységűt) és negatív.

Szóval valószínű csak késik..:S

2019. nov. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!