Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazodás kezdete...

Lehet beágyazodás kezdete aktus után 9. napon?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 09:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Október 30 -án volt a menzim első napja es 6 napig tartott .

A peteeresm a kalkulátor szerint a termekeny napok 8. 9.10. nagyon term. napok 11.12. a peteeresm 13. + még egy termékeny nap 14. ami igaz mert volt áltátszó nyúlós folyásom ezekben a napokban .

Szóval a kérdésem hogy lehet ez beágyazodás kezdete ha 6-án voltunk együtt? 14-én este erős menzi görcsöt éreztem kb. 2percig azt hittem hogy megjön de nem jött meg . Esedékes menzim ideje 27-e a kalkulátor szerint.

Es másnap délelőtt rosszul lettem éves közben egy pár percre olyan rossz közérzet jött rám hogy gyorsan vert a szívem .

2019. nov. 16. 09:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak a tapasztalatomat írom le.

Félidőbe voltunk együtt párommal. Rá 6 napra menzesz szerű görcseim voltak. Után néha egy pici kis szurka volt.

A 11,12,13 dpo-n olyan erős görcseim voltak, hogy azt hittem megfog jönni, a nemvárt napján pedig elmúlt minden, majd jöttek a másfajta görcsök.

Azóta már lassan 12 hetes a pici babám🥰🥰

2019. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál !

És gratulálok a picurhoz! :)

2019. nov. 16. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze h lehet
2019. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehetséges hogy elkezdődött a beágyazodás?


Van már egy 6eves kislányom de nála nem éreztem ilyet !

Azert is érdekes mert nála pecsételő vérzésem volt 3 napig.

Meg csak hasszurkat éreztem akkor es utána jöttek az enyhe görcsök .

2019. nov. 16. 09:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok, még várom a tapasztalatokat!
2019. nov. 16. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!