Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy várandós...

Lehetséges, hogy várandós vagyok végre?

Figyelt kérdés

31-32 naposak a ciklusaim, párommal már 2,5 éve próbálkozunk sikertelenül. Elkezdtük kivizsgáltatni magunkat, jelenleg ott tartunk, hogy egyikünknél sincs probléma, már csak az átjárhatóságira kénne elmennem, de ugye azt mestruáció után csinálják, és még nem jött meg. 37. ciklusnapon tartok ma csináltam egy tesztet nagyon nagyon halvány második csíkom van, reménykedek nagyon, bár lehet, hogy a sok idegeskedéstől is késik.

Nektek mi a véleményetek?

Nem szeretném nagyon beleélni magam, hisz a 2,5 év alatt rengeteg negatív tesztet láttam már. :(



2019. nov. 16. 10:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
59%

Befotózod?

Elméletileg ha pozitív, akkor mindenképpen terhes vagy, másképp nem lennének azok a hormonok a vizeletben.

2019. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy kell ide feltölteni, meg tul jó képet nem is tudok rola csinálni, annyira halvány. :( Remélem pár nap múlva erősebb lesz.
2019. nov. 16. 11:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Szurkolok. :)
2019. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Nagyon boldogok lennénk párommal.

2019. nov. 16. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.com. feltöltöd, a linket bemásolod ide.
2019. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Vasárnap delutani tesztem szép erős pozitív volt, majd hétfőn reggel csinaltam megint mert nem hittem el, az még erősebb volt, annyi probalkozás után nahy volt az öröm, de sajnos tegnap este elkezdtem vérezni és görcsölni, elvesztettem...

Reggel csináltam ismét egy tesztet ami szintén pozitiv aztán elmentem a nőgyógyászhoz azt mondta a kedves sztk-s doktor úr, hogy nem is voltam terhes a pozitiv tesztjeim mind rossz volt. De elküldött holnap reggelre laborba vizelet mintát adni.

Én valoszínűnek tartom, hogy a kedves doktor úr már nem láthatta a terhességet mert reggelre kijött minden hisz olyan pici volt még :(

2019. nov. 21. 22:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szabad megkérdeznem mi lett azóta? Kiderült valami?
2020. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon hosszu a sztori, probalom roviden leirni.

5hetes voltam mikor eloszor orvoshoz mentem, hogy valami nincs rendben majd egy het minden napos vervetel es UH utan muszeresen befejeztek mert addig meg azt hittek h elveteltem. Majd 1 het pihi utan kontroll vervetel ahol kiderult hogy nem csokkent a hcg hanem tovabb no, 1 het minden napos vervetel es UH utan megint kikapartak, mondvan hogy bent maradt egy apro szovet, de itt mar azt is mondtak h lehetseges a mola terhesseg. Megsurgettek az elso kaparas szovettanjat. Amibol a masodik kaparas utan kiderult hogy mehen belul nem volt terhesseg. Majd vegre a 9.hetben laporoskopiaval megmutottek es kiderult h a jobb oldali petevezetekemben volt a kicsi, sajnos mar a petevezetekkel egyutt kellett kivenniuk mert mar megrepedt es volt ver a hasamban.

Bocsi ha hosszu lett.

Lelkileg borzalmas ezt atelni. :(

2020. febr. 20. 01:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Január 31-ei vagyok.


Nagyon-nagyon sajnalom, ami veled történt, ezt hihetetlen tragédia lehetett átélni. :( De szerencsére a másik petevezetéked még ép.

2020. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz feldolgoznom. Még a mai napig sirva fakadok :(

2,5ev probalkozas utan jott a csoda.. Ami hamar elis mult :( azota megint csak probalkozás és reménykedés minden hónapban, hogy végre jöjjön a mi kis csodánk. :(

Kivizsgálásokkal már odáig jutottunk, hogy mennem kellett volna stimulációra, de sajnos a vírus miatt felfüggesztettek minden ilyen jellegű kezelést. :(

2020. máj. 4. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!