Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendesen középidőben (14....

Ha rendesen középidőben (14. nap) tapasztaltam az ovuláciös tüneteket és az 5. ciklusnapon voltunk együtt védekezés nélkül, akkor elvileg nincs esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs az a spermium ami 9 napig életképes... Nagyon ritka esetben maximum 5 nap, de ez baromi ritka... 2-3 napig életképesek, így neked ebből most baba nem lesz.
2019. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom. Aki menzesz után esik teherbe, az ovuláciot is korábban észleli.
2019. nov. 16. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem ovulációs tünetet, hőmérőzéssel tudtam megállapítani, mikor van. Most 15 hetes terhes vagyok és az orvos szerint ovu előtti héten fogant. Bármi lehet.
2019. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! És hő alapján nem akkor volt?
2019. nov. 16. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
A testhőm nem tért el az akkor normálistól, 36,4 körül volt. Aztán ovunál felment 37,1-re és végig fent maradt efölött végig.
2019. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!