Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 8. napján voltunk...

Ciklusom 8. napján voltunk együtt . 13. -án volt a peteeresm . Aktus tol számítva 9. napon érezhetem a beágyazodást?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 09:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Peteeresm óta görcsölget a hasam ez nagyon erős görcs volt a 9. napon ,meg has szúrka is van tegnap este éles szúrkat éreztem a méhében kisugárzott a huvelyembe is .
2019. nov. 17. 09:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön össze a sztori.


1. Hány naposak a ciklusaid? A ciklus 8.napján a teherbeesés valószínűsége meglehetősen kevés, kivéve ha nagyon rövid ciklusaid vannak.


2. Melyik hónap 13.-a? Mert nov. 13-a négy napja volt. Október 13-a óta pedig eltelt annyi idő, hogy már régen pozitív tesztnek kéne lenni. Vagy a ciklus 13. napján? Mert akkor 90%, hogy nem vagy terhes, ha a 8. napon voltatok utoljára együtt (5 napot extrém ritkán élnek túl a spermiumok).


3. A beágyazódást sokan "érzik" terhesség nélkül is, pláne ha figyelnek magukra. A valóság az, hogy ez egy teljesen normális, PMS-re (is) jellemző izgágasága a méhnek, ami kisebb-nagyobb görcsökkel jár, és véletlenül pont egybeesik a beágyazódás időszakával. Olyan ez, mint a nők imádott "implantation dip"-je, hogy a 7-10. nap között egyszer leesik a hő. Simán van terhesség nélkül is időszakosan ilyen mindenkinek.


Szóval menstruáció elmaradásáig kár jósolgatni.

2019. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ !

A Ciklusom 28-31 naposak.

Peteeresm nov. 13. volt.

De mar előtte voltak termékeny napjaim .

Tehát aznap a 8. Ciklus napon volt az első nap átlátszó nyúlós folyásom ekkor voltunk együtt es 13. volt peteeresm kalkulátor szerint.

Ami igazolja is a nyúlós áttetsző folyast ezekben a napokban .

14-én Nagyon erős görcsöt éreztem mintha meg akarna jönni ez volt a 9. nap aktus után ,de semmi mivel meg nagyon korai lenne a menzi.

17-én tegnap este éles szűrő fájdalmat éreztem a méhében es kisugárzott a hüvely be.


Remelem érthetően írtam

2019. nov. 17. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyjából értem.


A nyúlós nyák rendszerint napokkal megelőzi a peteérést, valakinél akár egy héttel is (nálam pl. az első full száraz nap az ovu). A kalkulátorok soha nem pontosak, szóval érdemes követni valahogy.


Hiába vagy az aktus után 9 nappal, ha a peteérésed jóval később történt, ugyanis a spermiumok csak a kiszabadulás után tudnak termékenyíteni, szóval ha tankönyv szerint volt a peterérésed valóban a 13. napon (13-án), akkor a 14-e az maximum az ovu környéki görcs, és még csak vándorol az a pete, beágyazódás TALÁN most kezdődik.


Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de ha ilyen nagy difi van az utolsó aktus és a potenciális peteérés között, akkor nagyon kicsi a teherbeesés esélye. A legjobb esély ovu napján és 1-2 nappal előtte van, szóval ha indul a termékeny nyák, akkor érdemes 5-7 napig kétnaponta/naponta együtt lenni.

2019. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ma vagyok Ciklusom 19. napján

30-ÁN volt a menzim első napja .


Aki tud az írjon , segítsetek legyszi !

Elsősorban tapasztalatok érdekelnek .

Köszönöm .

2019. nov. 17. 10:44
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen , értem !

Ezért is kérdeztem hogy most kezdődhet a beágyazodás a9. napon ez a negyedik nap azóta .

Úgy tudom 3-5 nap mire beágyazodik.

2019. nov. 17. 10:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló , mi az a ho leeses amitől írtál ? Erről meg nem hallottam
2019. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Van egy második ösztrégonhullám, ami _elvileg_ lecsapja egy kicsit a hőt néha (ennek tudományos magyarázatát nem tudom), így előfordul, hogy egyik reggel pár tizeddel alacsonyabb hőt mérnek, úgy a coverline körül, utána visszamegy. Ez úgy a hőgörbék 10-20%-án van, és sokan "beágyazódási hőleesésként" értelmezik. Valójában teljesen random, terhesség nélkül is előfordul, és a terhesség is fennállhat nélküle.


[link]


[link]

2019. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes , nem tudtam róla . Köszi hogy elmagyaráztad :)
2019. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Ha 13-án volt a tüszőrepedesed (feltételesen) akkor még csak 4 nap telt el azóta, így nem érezheted a beágyazódást. Rosszul tudod, a beágyazódás 7-12 nap a tüszőrepedes után.


Az hogy a kalkulátor előtte írja a termékeny napokat irreleváns, ez csak annyit jelent hogy akkor is érdemes együtt lenni mert a kis katonák várnak a petesejtre akár 3 napot is, extrém esetben többet de az ritka. Maga a tüszőrepedes akkor is csak 13-án volt

2019. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!