Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt utan egy oraval...

Pozitiv teszt utan egy oraval negativ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogalmam sincs, mit gondoljak... :D napok ota faradtnak erzem magam (mintha masnapos lennek, pedig nem ittam semmit).

Ma reggel hatalmas gyengeseg tort ram, szedelges, stb. A mensim igazabol nagyon ingadozo, de kb 1-2 het mulva kene megjonnie. Pont volt itthon teszt, gondoltam, tesztelek. Pozitiv lett, halvany rozsaszin csik, de eleg jol lathato. Nem kulonosebben terveztunk babat, de igazabol mindenunk meg van, tehat ellene sem lennenk a dolognak. Mivel csak egy db regebbi teszt volt itthon, gyorsan ittam csomo vizet, hogy tudjak pisilni es elmentunk a boltba tobb tesztert. A 2.-on nagyon halvany, szemmel alig lathato csik, a 3. mar teljesen negatív... kicsit csalodott is lettem. :D

Volt mar valakinel ilyen? Gondolom reggeli, surubb vizeletbol egyertelmuen kimutathato, viszont megesz a fene holnap reggelig! 😂



2019. nov. 17. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Te is tudod hogy miért lett negatív, híg volt a vizelet az utolsó 2 tesztnél. Van fotód a pozi tesztről?
2019. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia,

Igen: [link]

Ez az elso. :)

2019. nov. 17. 16:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez pozitív , hihetsz neki. A második negatív lett az miatt hogy híg volt a vizelet.

Gratulálok :)

Egyébként a menzid meg volt múlt hónapban ?

2019. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első leírta, koncentrált vizelet kell ha korábban tesztel az ember,bár ennek az erőssége alapján ez a baba korábban fogant, valószínűleg nagyon összevissza és hosszúak a ciklusaid?
2019. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, bar holnap reggelig meg nem elem bele magam a dologba, nem szeretnek csalodni.... :D igen, eleg osszevisszak es hosszuak a ciklusaim, mindig is azok voltak. Mult honapban volt mensi, pont az utolso napjan voltunk vele ugy, hogy akkor nem vedekezunk, mert hat “ugysem tortenik semmi”. Ezek szerint lehet megis tortent. :)
2019. nov. 17. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Ovulációt éreztél a mensi utáni napokban?
2019. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem igazan figyeltem a jelekre, hogy oszinte legyek, igy nem emlekszem. Azota teszteltem mert nem birtam ki. halvanyan, de latszik a csik. [link]

Fentrol lefele 1. Teszt, 2. Teszt es a 3. Esti teszt

2019. nov. 17. 21:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsanat, most latom, hogy az 1. Teszt amit csinaltam igazabol a masodik fentrol lefele a kepen :D
2019. nov. 17. 22:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Higyj nekünk.. Reggeli első vizelet a mérvadó! De már ma kiderül 🙂

Halk gratula 😉

2019. nov. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Irj majd milyen lett a reggeli!
2019. nov. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!