Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy esemény...

Beágyazódás vagy esemény utáni tabletta tünetei?

Figyelt kérdés

Múlthét vasárnap (11.10.) voltam együtt a barátommal, amikor peteérésem volt. Kiszakadt a gumi, de vettem be esemény utáni tablettát. Keddig nem történt semmi szokatlan, viszont azóta folyamatosan görcsölök, de tényleg megállás nélkül, fáj a fejem, néha émelygek is. Pénteken barna pecsételő folyásom volt, ami a mai napig is tart, hol több, hol kevesebb, van hogy csak a wc papíron látszik, van hogy még ott se, de még a tisztasági betét is tiszta marad. Most nemrég például majdhogynem fekete színű volt. Tehát nem igazán tudom eldönteni. Nyilván az esemény utáni tabletta hormonbomba,ugyanakkor ezelőtt már 2x is vettem be korábban és semmi bajom sem volt tőle, a mensim is napra pontosan megjött. Ez viszont teljesen más és nem tudom eldönenteni hogy talán beágyazódás történhet, vagy tényleg csak a talbetta. Tesztet még korai venni, kb 1 hét múlva mutatna eredményt, viszont ha még 1-2 nap múlva is barnázásom van elmegyek orvoshoz, csak kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok erről.

Ja és hivatalosan 9 nap múlva kellene hogy megjöjjön.


2019. nov. 17. 16:35
 1/1 anonim válasza:
Biztos nem tortent meg a beagyazodas. Siman okozhat ilyet a tabletta, nekem neha a sima fogamzasgatlonal is van ez, amikor stresszesebb, idegesebb vagyok napokig, es akkor bizony nekem is ez a "verzes" van, de ugyanugy megjon normalis idoben is.
2019. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!