Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek holnap mégegyszer...

Teszteljek holnap mégegyszer vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés
Október 17-én jött meg legutóbb, 29-30 naposak a ciklusaim szóval tegnap vagy tegnapelőtt meg kellett volna jönnie. Nagyon kimerültnek érzem magam, szurkálást érzek az alhasamban, ami elég szokatlan, szédülök és hányingerem is van főleg reggel és kora délután. És nem tudom ennek van-e köze az egészhez de olyan érzés mit ha hőemelkedésem lenne pedig nincs 😅 Ma teszteltem xepillel, negatív lett de nem reggeli pisi volt és nem is túl koncentrált mert előtte voltam nem sokkal.. Utána kezdtem el itt olvasgatni és jöttem rá hogy nem így kellett volna. Szerintetek érdemes holnap reggel csinálni még egy tesztet vagy várjak pár napot ha addig nem jön meg?
2019. nov. 17. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég 1 hét múlva
2019. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Holnap reggel tesztelj reggeli ELSŐ vizeletből. És érzékenyebb teszttel ha lehet mint mondjuk a facelle
2019. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolnám, hogy használj érzékenyebb tesztet.


A tüneteket véve pedig: ha lenne annyi hcg a szervezetedben, ami tüneteket okoz, azt már mutatná a teszt is, mindegy, hogy milyen.

2019. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!