Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes “menstruáció”...

Agikaaa8 kérdése:

Lehetek terhes “menstruáció” után?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk a férjemmel, hogy legyen kisbabánk, eddig sajnos nem sikerült. 5 napja múlt el a “menstruációm” (rövidebb ideig tartott mint szokott), de már az előtt is jóval fura tüneteim voltak: hát/derékfájás, enyhe émelygés, fura alhasi görcsök, fejfájás, magas pulzusszám, fáradékonyság, fájó végtagok/izületek, erős mellfájdalom. A “menstruáció” után pedig a fáradékonyság erősödött, a hányinger pedig szinte elviselhetetlen kezd lenni. Félek a teszt elvégzésétől, annyiszor csalódtunk már. Szerintetek érdemes lenne elvégezni/lehet baba a dologban?

2019. nov. 17. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek inkább influenza tünetek.
2019. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jety12 ***** válasza:
Március végén nekem is megjött és nem volt benne semmi fura,tüneteim se voltak...majd április 1-jén :) pozitiv lett a tesztem....sajnos nem maradt velünk,de én azt mondom semmi sem lehetetlen...elég sok tüneted van én csinalnék 1 tesztet....
2019. nov. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!