Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május óta nem szedek fogamzàsg...

Május óta nem szedek fogamzàsgátlót még se sikerül?

Figyelt kérdés
Május óta védekezés nélkül vagyunk együtt a párommal, ovulàciós napokon vagy csak úgy. Nem figyelem csak cselekszünk. Vitaminokat is szedek még sem sikerül. Menjek dokihoz vagy még próbálkozzak?
2019. nov. 18. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi is május óta próbálkozunk,igaz én nem szedtem fogamzásgátlót,de még nekünk sem sikerült :/
2019. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 év után sem sikerül akkor érdemes orvoshoz fordulni. Ennyi idő még nem a világ vége. Nekünk is 11 hónap után sikerült.
2019. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy évet tényleg érdemes kivárni. A fogamzásgátlónak is több idő kellhet, míg teljesen kiürül a szervezetből.
2019. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn másfél év után estem teherbe. Akkor már éppen fontolgattam, hogy dokihoz megyek.

Aztán azt vettem észre, hogy a menstruációm pontosabb lett, és erösebb. 2 hónapra rá terhes lettem.


Felejtsd el, hogy van ovuláció, meg azt is, hogy sexelni kell. Egyszerüen tényleg csak akkor amikor érzitek mind a ketten.

Ha nem vagy 35 feletti akkor én a helyedben nem aggodnék ezen. Adjál 2 évet magatoknak. Ès felejtsd el az egészet.

2019. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is pont május óta nem szedem, és ráadásul még 35 éves is vagyok. Nem sikerült még, de hozzátartozik, hogy ez a mostani a második "beállt" ciklusom, sajnos több hónapig össze-vissza volt, és most jött rendbe. Szóval kb innentől "számít" :) Én most 6 hónapot adok magunknak a korom miatt, mielőtt kivizsgálásra mennénk, de ha ti fiatalabbak vagytok, egy-másfél évet simán lehet csak próbálkozni, az még nem utal problémára, ha annyi idő alatt nem sikerül.
2019. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már ezeket a napokat elfelejtettem, nem figyelem. Csak a elkeseredés van minden hónapba. Hát még 30se vagyok szval van idő. Már nagyon várnám, de akkor átforgatom az agyam. Köszönöm mindenkinek a választ 😘
2019. nov. 18. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, könnyű mondani, de az is ront a helyzeten, ha rástresszelsz. Általában akkor jön a baba, ha nyugodt vagy, nem is gondolkodsz ilyeneket, és jön a meglepetés :)
2019. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekünk a 7.próbálkozós hónapban fogant. Én még várnék a dokival egy kicsit.
2019. nov. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én februárban hagytam abba...és sajnos még nem jött össze azóta sem... :-(
2019. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az normális ha 17.én jött meg tartott 4napig és a mai nap pedig egész nap nagyon sokszor hányingerem van elég durván illetve jobb oldalt hasam aljába nyilal.
2019. nov. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!