Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít jó progeszteron...

Mi számít jó progeszteron értéknek ahhoz, hogy sikerüljön a teherbeesés?

Figyelt kérdés

A labor alapján normál tartományban van a progeszteron, harmadik napi vérvétel alapján 1,8 n mol/L

A Tsh 2,2

A prolaktinom iszonyú magas volt, arra szedek gyógyszert, így 80 nmol/L

Ezek már mind normál tartományban vannak

Tényleg nem kellene aggódnom?


2019. nov. 18. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A 3.napi progeszteron szint nem mérvadó. Az ovuláció utáni 7.napi a lényeg. Ott a 40-50 körüli már jó.
2019. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, a harmadik napi semmit nem számít. 7 nappal ovu utáni számít (normáls ciklussal 28napos esetén ez a 21. nap.) Ekkor 15 felett kell legyen. Nekem 65 is volt már, akkor nem voltam terhes, 27-el lettem terhes, nem is reménykedtem, nem várt napján 15. dp-on 45 lett a progim, kaptam rá pótlást is biztos ami biztos alapon (volt már vetélésem)
2019. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!