Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a terhességre...

Mekkora az esély a terhességre, ha november 3-tól 7-ig menstruáltam és a párom tegnap este véletlenül belém ment (hüvelybe, de nem volt egész fent bennem! )?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem volt egészen fent bennem, hogy gyakorlatilag az első 2 perc után elment és sajnos tudta időben kihúzni.... :(


3 nappal ezelőtt éreztem magamon a PÉ tüneteit, most egyáltalán nem éreztem ilyesmit..... lehetséges, hogy nem lesz ebből semmi?


Az az igazság, hogy 3 hónapja dolgozom, kicsit várnék még a babával...


Előre is köszönök minden választ!



2019. nov. 18. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vicceljünk már felnőtt nő létedre, hogy mennyire van benned meg mennyire nem. Van egy rakat kérdés az oldalon, hogy meg tartsam e babát vagy mi az abortusz menete mert megszakításal védekeztünk. Tehát az sem véd, nemhogy, még benned is van. Mindenképp iratnék esemény utáni tablettát.
2019. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkora, hogy talán az eseményutáni sem segít
2019. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én most nagyon szeretném azt hinni, hogy teherbeesni egyáltalán nem is olyan egyszerű, hogy azonnal "összejöjjön ".... nem szeretnék most az lenni, szinte imádkozom, hogy ne legyek az, de ha valóban már több mint 3 napja volt a peteérésem (ahogy éreztem, hasfájás + a jellegzetes fehér folyás), akkor esélytelen most a fogantatás, hiszen a petesejt csak 24 órán keresztül életképes, én így tudom.


Próbálok nem rá stresszelni, mert ha nincs is p.é-m, akkor nem tudok terhes lenni (remélem, jol éreztem a peteérést 4 napja).

2019. nov. 18. 20:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, tényleg nem ment teljesen belém a barátom, hanem inkább ugy fogalmaznék, hogy sajnos későn vette ki és a hüvelyből folyt ki, így vettük döbbenten eszre, hogy sajnos bent maradt valamennyi..... tudom, ez gyenge remény, de hátha egy minimálisat is számít, hogy nem ment szó szerint teljesen belém,de egy kicsi bejutott... :(
2019. nov. 18. 20:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam most egy tesztet, ami negatív lett 🙏 de még 8 nap menzeszig....
2019. nov. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!