Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt értelme a napközbeni...

Volt értelme a napközbeni tesztnek?

Figyelt kérdés

25 napos ciklusnál (mért ovuláció 11/4), 2 napja késik. Tesztet tegnap délután (CB digitális) és ma délelőtt (Gabriel) csináltam - mindkettő negatív ...

Volt már köztetek, aki hasonlóképpen volt, és baba lett a vége?

Holnap reggel (most már első vizeletből) még tesztelek majd, ha addig nem jön meg.



2019. nov. 18. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem , és 14 napja volt ovu, akkor meg lehet hogy a napközbeni teszt nem mutatja.

Próbáld reggel, szurkolok!

2019. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp reggeli vizeletből csinálj, mert ilyen korán meg lehet, hogy az se mutatja ki.


Sok sikert.

2019. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Jobb első vizeletből de nálam például kimutatta este azonnal a teszt hogy pozitív. Ugyan így voltam mint te, én egyszerű x-epilt használtam. Az is lehet hogy nincs baba a dologban vagy csak kevés a hcg. Szorítok neked.
2019. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia nekem 2 napja késik, de még semmi. Ma teszteltem és negatív..fura ez a hónap nekem, fájdogáltak a melleim is , csak ugye egyszer már volt ilyen pár éve és akkor egy teljes hónap kimarad, mivel alapból nem szoktak érzékenyek lenni. A hasam meg már egy hete görcsölget néha, mintha meg akarna jönni.

Hát ..nem tudom..de valószínű , hogy csak késik.

Ti mióta próbálkoztok már?

Nekünk ha minden igaz, ez az 5. próbálkozási hónap volt.

2019. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4:

Nálunk is kb az ötödik hónap ... az ovulációt mérem, a ciklusom szabályos, eddig mindig pontosan megjött

Holnap reggel azért tesztelek újra egy 10-és érzékenységűvel (ha addig nem történik semmi)

Szorítok neked!

2019. nov. 18. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:

én is drukkolok nektek...:) amúgy úgy tűnik meg fog jönni, az előbb vettem észre egy nagyon apró kis barnás pecsételést...ált. 1-2 nappal megelőzi a menstruációmat az ilyen pecsételgetés, szóval lehet, hogy holnapra megjön.

No de nem baj, talán majd következő hónapban.

2019. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem még a reggeli elsőből se mutatta. Csak egy hét késés után.
2019. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta valami hír, kedves kérdező?
2019. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!