Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már úgy valaki, hogy a...

Járt már úgy valaki, hogy a nem várt napján barnázott egy picit, mégis baba lett a "rendes" mensi helyett?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem jártam még így, de volt már olyan hogy reménykedtem mert még csak barnáztam, aztán persze megjött rendesen.

Csak kíváncsi vagyok, hogy létezik ilyen csoda?



2019. nov. 18. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
ez engem is érdekelne...:) pont mos írtam valakinek, hogy 2 napja késik, neg. a tesztem és az előbb észrevettem egy kis pecsételést és hát ugye nekem így szokott elkezdődni a nemvárt. No de tényleg , ha már feltetted a kérdst, ez engem is érdekelne. Ha később fogant volna , akkor kb ma lennék a 9 dpo-n.
2019. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én így jártam. Nem várt előtt 4 napig barnáztam,sőt kétszer kevés friss piros vér is jött és mégis pozitív lett a tesztem.
2019. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2019. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 egymást követő napon volt egy-egy kis halványbarna folt, aztán 3 nappal később pozitív volt a teszt. Végül nem maradt meg, bár nem hinném, hogy köze van hozzá.
2019. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a linket, akkor egyértelműen létezik ilyen :)
2019. nov. 18. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Én küldtem a linket az én kérdésem. Nálam utána egy héttel is volt barnázás/vérezgetés. Progeszteront kaptam. Ha te is ìgy vagy leszel esetleg akkor mielőbb nézzetek progeszteron szintet és ha kell pòtoljátok.
2019. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nemvárt napján barnáztam, na mondom most fog megjönni. Majd másnap is tartott egy picit a barnázgatás, továbbra se jött meg , így kiváncsiságból csináltam egy tesztet. Olyan erős volt a második csík, hogy majd leugrott a tesztről. Egyből mentem dokihoz és kaptam rá utrogestant, szerencsére abba is maradt tőle.

Azóta már 30.-ik hétben járok. :)

2019. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok 7-es 😊

Szorítok 1-es remélem sikerül 😉

2019. nov. 19. 06:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! 😀 Nem várt napján reggel felkeltem,és láttam, hogy barnázgatok!

El is keseredtem,sikertelen hónap...no,majd legközelebb sikerül!

Munka elött elrendeztem magam,tampon stb. Délutánra tuti megjön...

Munkahelyen gondoltam,megyek kicserélem a tampont,és hát picit barnás volt....huh,mondom jó nehezen akar megjönni...

Estére sem erősödött,csak barnázgattam!

Gyorsan elszaladtam tesztért,majd másnap reggel megcsináltam! Pozitiv lett!😀😍

De utána még barnáztam kicsit,majd abbamaradt!

Jövő hónap közepére várjuk a kis drágánkat! 😍

Sok sikert neked kedves kérdező,és mindenknek! ❤

Még egy tanács,ha több napig barnázol,és nem jön meg a menszesz,menj el dokihoz!

2019. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 🙂

Gratulálok kedves utolsó😊

Remélem nekem is hamarosan olyan örömben lesz részem mint neked, csak még türelmesnek kell lennem, mert ez a ciklus nem volt sikeres de majd a következő🙂

2019. nov. 24. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!