Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap-ma esedékes a nemvárt,2...

Tegnap-ma esedékes a nemvárt,2 napja megjövősen görcsölök, tegnap is meg ma is volt egy kis barna maszatka eddig még. Van még esély az örömre?

Figyelt kérdés

Igaz bármelyik pillanatba megjöhet rendesen. Reggel csináltam egy tesztet csont negatív lett sajna....

Nem jellemző rám hogy mensi előtt egy-két nappal barnázok. Reggel jön a görcs, barnázás aztán rendes mensi, ez egy pár óra leforgása alatt.

Járt már valaki így? Szóval hogy mégse jött meg rendesen és negatív teszt mellett, mégis baba volt a háttérbe? Vagyis az lett belőle végűl?



2019. nov. 19. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, de akkor már a teszt is pozitív volt.
2019. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem 2 napot késett aztán tegnap este nagyon minimálisat barnáztam, aztán ma megint csak minimális vérzés volt , és a szokásos erős görcsölés helyett egy nagyon gyenge alhasi görcsöt tapasztalok. Tegnapelőtt vagyis 1 napos késésnél negatív volt a tesztem.

Hát nem tudom..mindenesetre ez most nekem is fura.

Szoktam pecsételni egy -két napig de akkor nem szokott mellé fájdogálni a hasam, csak ha rendesen megjön.

Mindenesetre fura nekem ez a hónap, de amúgy az én esetemben biztos vagyok benne, hogy meg fog jönni most.

Amúgy valószínű régen is voltak ilyenek, csak akkor talán nem figyeltem ennyire magam, mivel akkor még nem terveztünk babát. Ti mióta próbálkoztok? Nekünk ez volt az 5. próbálkozási hónap.

2019. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is szokatlanul furi volt ez a hónap, mert elég sok új tünetet produkált a szervezetem, de szerintem is ez csak annak az eredménye, hogy mivel nagyon akarjuk a babócát felfigyelek sok kis apróságra ami lehet tényleg megvolt eddig is, csak nem tűnt fel🙈

Még mindig pecsételek, én is úgy érzem hogy holnapra tutira megjön a rendes mensi.....

Csak a hormonok is szórakoznak velem mióta próbalkozunk, nem tudom miért 😅

Egyébként nekünk ez volt a 2. hónapunk

Renéljük az új ciklus vége már nagyobb boldogságot hoz.

Azért deukkolok neked #2 hátha mégis baba van ott. Ha mégsem akkor a kövi ciklus végere🤞

2019. nov. 19. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
írd majd meg , hogy mi lett végül..:)
2019. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát meglett a szenvedés eredménye... megjött..😔


Drukkolok annak ani még reménykedhet!

2019. nov. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!