Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek terhesség elején volt...

Akinek terhesség elején volt ilyen “mindjárt megjön” érzés, ilyen volt?

Figyelt kérdés
Szóval hogy egy kis has görcs mint menzikor, azután szünet , majd később megint egy kicsi .. tehát nem folyamatos fájdalom
2019. nov. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen volt. El is könyveltem,hogy nem sikerült a baba. Csak furcsa volt,mert nekem mindig úgy van,hogy görcsölgetek,és pár órán belül nem jött meg. 3ik nap még mindig így voltam, de nem akartam tesztelni,mert éreztem,hogy úgyis mindjárt megjön. Végül mégiscsak teszteltem (akkor már 2-3napja késett) és pozitív lett a teszt. Következő terhességnél ugyanígy volt,de ott már a második nap teszteltem,és pozitív lett.
2019. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Azért furcsa mert nekem is általában ha elkezdek görcsölni, az nem ilyen szakaszosan van.. na meglátjuk :)

2019. nov. 19. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Nekem olyan volt mintha ki akarna szakadni a mehem.
2019. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan olyat éreztem, mint menstruációkor, de pluszba lett mellfájdalmam mellé ami eddig sosem és bedurrantak, ezért tudtam, hogy pozit fogok tesztelni. Így is lett. :) Néha éreztem a menstruációs fájdalmat, néha nem. Viszont nemvárt előtt pár nappal a méhemben éreztem erős nyilalásokat, kb 1 percig. Sajnos nem nagyon erősödött a tesztem, 6 nap késés után sem volt annyira erős. Akkor már féltem, másnap el is vetéltem. :/

De mivel korai vetélésem volt és kitisztultam nem volt tiltalmunk, így mi próbálkoztunk utána 2 hétre. Most várok, ha minden igaz jövőhétre kell megjönnie, érzem már az enyhe fájásokat. A mellem nyomásra fáj, valószínű ez lett az újdonság nálam a hormonok miatt. :)

Most nem görcsölök rá, és tesztet is csak 1 hét késés után fogok csinálni, ha esetleg ott tartok majd... :)

Drukkolok neked! 😊🤗

2019. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan volt, mint mensikor, csupán nem az egész alhasam görcsölt, hanem köldök alatt kb tenyérnyi méretben középen. Ez tette fel az i-re a pontot, hogy tesztelni kell. Előtte már egyszer ülve megszédültem, meg émelyegtem is két napja.
2019. nov. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!